Чернівецький етап виграли Віллемсен і Вербрюгге

Чернівці приймали четвертий етап чемпіонату світу з мотокросу на мотоциклах із колясками. За підсумками трьох етапів (Франція, Швейцарія, Польща) лідирували семиразовий чемпіон світу Даніель Вілемсен (Голландія) і Свен Вербрюгге (Бельгія).

На буковинській трасі також домінував інтернаціональний дует. Віллемсен і Вербрюгге перемогли як у першому, так і в другому заїздах. Другу сходинку на чернівецькому етапі посів екіпаж у складі Йоріса Хендрікса (Бельгія) та Каспарса Лієпінша (Латвія). Трійку кращих замкнув чеський дует Вацлав Розенхал/Марек Розенхал.

Не зовсім вдало виступили у Чернівцях представники Бельгії Ян Хендрікс і Тім Смюнінкс, які до приїзду в Україну перебували на другій сходинці. У першому заїзді бельгійці через технічні проблеми опинилися на двадцятому місці. А ось у наступному заїзді претенденти на призове місце фінішували другими. Однак, за підсумками чотирьох етапів Хендрікс і Смюнінкс поступилися другою сходинкою дуету Йоріс Хендрікс/Каспарс Лієпінш.

Найвище місце серед вітчизняних мотокросменів посіли львів’яни Дмитро Гречанюк та Олександр Літовченко. Наші співвітчизники у двох заїздах фінішували дев’ятнадцятими. П’ятий етап чемпіонату світу з мотокросу на мотоциклах із колясками відбудеться наступного місяця в Нідерландах. А Чернівці у вересні прийматимуть ще одні представницькі міжнародні змагання – командний чемпіонат Європи.

Лідери за підсумками чотирьох етапів: Даніель Віллемсен/Свен Вербрюгге (Голландія/Бельгія) – 175, Йоріс Хендрікс/Каспарс Лієпінш (Бельгія/Латвія) – 162, Ян Хендрікс/Тім Смюнінкс (Бельгія) – 145, Маріс Рупейкс/Харальдс Курпнієкс (Латвія) – 124, Марко Хапіч/Мартін Бетшард (Німеччина/Швейцарія) – 121.