У Львові відбулися змагання між збірними дирекцій залізничних перевезень

Урочистості з нагоди відкриття ІІІ етапу спартакіади відбулися в ігровому залі спорткомплексу «Локомотив». Під звуки Гімну України капітани команд підняли Національний Прапор, давши офіційний старт змаганням із семи видів спору: міні-футболу, волейболу, настільного тенісу, шахів, шашок, армрестлінгу та гирьового спорту.

За програмою змагання в усіх видах відбувалися одночасно, тож уболівальникам було непросто визначитися зі спортивними вподобаннями, а іноді, щоб бути в курсі перебігу подій, доводилося бігати з глядацької трибуни одного спортзалу в іншу, використовуючи короткі перерви між таймами та партіями.

Зрозуміло, що найбільші емоції вирували біля та безпосередньо на майданчиках, де точилася командна боротьба. Традиційно спекотно було на міні-футбольному полі. І це не дивно, адже перемога в цьому виді спортивної програми спартакіади неофіційно вважається однією з найпрестижніших. Отож, лаври переможця в міні-футболі дісталися команді Рівненської дирекції залізничних перевезень. На другій сходинці п’єдесталу тут розташувалися футболісти Львівської дирекції, третьою фінішувала команда Івано-Франківської дирекції.
Свою перевагу над суперниками рівненчани довели до переможного результату й у волейбольному турнірі. Другими тут знову були львів’яни, а от третє місце завоювали волейболісти Ужгородської дирекції.

Своєю силою команда Львівської дирекції змогла похизуватися в змаганнях з армрестлінгу, де її атлети міцно «потисли» руки суперникам і вибороли золоту нагороду. «Срібло» змагань — у армрестлерів з Рівного, «бронза» — у спортсменів Івано-Франківської дирекції. Таким самим чином були розподілені місця і в змаганнях із настільного тенісу, де львівські майстри малої ракетки продемонстрували неабиякий професіоналізм та швидкість реакції.

У інтелектуальних видах (шахи, шашки) на вершину п’єдесталу знову зійшли спортсмени збірної Рівненської дирекції залізничних перевезень, які виявилися сильнішими в інтелектуальних суперечках за шахівницями за гравців Ужгородської дирекції, а також за суперників з Івано-Франківської та Львівської дирекцій, які посіли треті місця в змаганнях із шахів та шашок відповідно.
У змаганнях богатирів-гирьовиків на перший план вийшли атлети Івано-Франківської дирекції, що виявилися дужчими за колег із команд Ужгорода та Львова.

За сумою балів у загальному заліку перемогу заслужено святкували спортсмени Рівненської дирекції залізничних перевезень, які були найсильнішими в чотирьох із семи видів спортивної програми спартакіади. Другими в загальному заліку фінішували залізничники Львівської дирекції. На третій сходинці п’єдесталу завдяки мінімальній перевазі над колегами із Закарпаття розташувалися спортсмени Івано-Франківської дирекції. Переможці та призери турніру отримали в нагороду кубки, грамоти та цінні подарунки.

Отож, визначено переможця серед дирекції залізничних перевезень. На черзі — інші підрозділи магістралі. Команди вагонного господарства змагатимуться 23-24 травня в Здолбунові, локомотивники визначатимуть найсильніших 30-31 травня в Коломиї. Також у Коломиї 13-14 червня свої спортивні здібності демонструватимуть команди пасажирської та приміської служб. ІІІ етап спартакіади серед колективів служби електропостачання відбудеться 20-21 червня в Чопі. 18-19 липня Львів прийматиме команди Інформаційно-обчислювального центру, Дорожньої ремонтно-експлуатаційної автобази, служби матеріально-технічного постачання, Європейського транспортно-експедиційного відділення та управління залізниці. На 27-28 червня та 4-5 липня заплановане проведення двох етапів змагань серед найчисельнішої за кількістю команд служби колії. Спортивні колективи служби сигналізації та зв’язку змагатимуться за перемогу 11-12 липня в Чернівцях. Змагання серед працівників заводів заплановане на 25-26 липня у Львові.

Усі команди, які завоювали перші місця в змаганнях служб та підрозділів, виборюватимуть абсолютну першість у фінальному турі спартакіади, що відбудеться 30-31 жовтня у Львові.