"Будівельники" програли перший матч фінальної серії

Чернівецький волейбольний клуб «Будівельник – Буковина» поступився у першому матчі фінальної серії чемпіонату України серед колективів Суперліги. Підопічні Юрія Мельничука програли у Харкові титулованому місцевому клубу «Локомотив» - 0:3 (17:25, 22:25, 20:25).

На початку першої партії буковинці вигравали з рахунком 8:6. На жаль, після швидкоплинної перерви команда Юрія Філіппова зуміли схилити шальки терезів на свій бік – 25:17.

Дебют другої партії був за харків’янами – 8:7. Згодом «залізничники» зробили свою перевагу ще більшою – 22:16. У підсумку друга партія також завершилася перемогою господарів майданчика – 25:22. У третій партії також домінував «Локомотив» - 25:20.

Цікаво, що матч "Локомотив" - Будівельник - Буковина" відвідали екс - гравці чернівецької команди Сергій Кисіль та Олег Мушенко. Сергій виступає за білоруський ВК "Гомель", а Олег - за "Юракадемію" з Харкова.

Завтра у харківському палаці спорту «Локомотив» відбудеться другий матч між харків’янами та чернівчанами. Початок гри о 12 годині.