"Динамо" везе "суху" нічию з Парижа

На противагу класичній схемі господарів, Сьомін запропонував насичений центр з незмінними крайніми хавбеками Нінковичем та Єременко. Попереду на вістрі діяв Мілевський з бразильцем Корреа під ним. Крім того, в основному складі вийшов також Горан Сабліч, який судячи з усього повинен був відповідати за "малюка" Оаро.

Початок матчу "Динамо" почало досить спокійно. З боку господарів не було стартового натиску і пресингу, тому в гостей була можливість контролювати м'яча на своїй половині.

У лінії захисту незатишно на початку зустрічі відчував себе Сабліч, який в деяких ситуаціях віддавав довгі неточні передачі, а іноді затягував з передачею, таким чином, створюючи небезпеку поблизу свого штрафного. Треба віддати йому належне, він блискуче справлявся у боротьбі з Оаро "на другому поверсі", але коли м'яч опускався на землю, захиснику було значно важче. Так в епізоді з "убивчим" ударом Шантома і сейвом від Богуш на 30 хвилині саме Сабліча дуже легко обіграв перед тим, як віддати передачу Сессеньон.

Юссуф, який повернувся у "велику гру", також "відзначився" в першому таймі тим, що забіг при створенні динамівцями штучного оффсайду в зону разом з Сессеньоном. На щастя, французький футоліст пробив у зовнішню сітку.

Інколи з оффсайдами гості відверто "дивували". Один з таких недоліків завершився небезпечним уларом Роттена, якого залишили на лівому фланзі захисту, але врятував Богуш.

Що стосується середньої ланки, то в першому таймі часто зловживали відсутністю взаєморозуміння Алієв і Корреа. В результаті таких помилок, французи здійснювали дуже неприємні контратаки. Але в останні 10 хвилин середня лінія гостей все-таки непогано почала комбінувати. Хороші моменти були у Алієва та Мілевського.

Синхронно, з півслова один одного розуміли Нінковіч і Каддурі. Ця зв'язка в першому таймі відзначилася непоганими "вилазками". Сербу інколи вдавалося встигнути прибігти з протилежного флангу для того, щоб зіграти зі своїм опонентом під час контратаки французів. На правому фланзі в першому таймі такої активності не спостерігалося, Бетао і Єременко в першому таймі атакували рідше.

Друга половина почалася з активних дій саме правого флангу. Непоганий контроль м'яча в кінці першої половини у другій перетворився в серію ударів гостей від Алієва і Вукоєвіча. Судячи з усього, наставник української команди дав вказівки в перерві бити частіше.

Незважаючи на те, що "Динамо" виглядало краще та швидкості гостей були вище, кілька небезпечних моментів французам вдалося створити. Чого тільки вартий вихід сам на сам із зони правого інсайду Сессеньона. Але Юссуф з Бетао не дозволили Богушу вступити в гру.

В цілому, "Динамо" продемонструвало непогані швидкості й іноді їх "мережива" в центрі поля дозволяли перегравати опонентів в кілька дотиків. Але браку при цьому вистачало, дуже часто втрачали м'яч футболісти в простих ситуаціях. А це призводило до небезпеки біля воріт Богуша. Другий тайм за винятком епізоду з "полувихідом" сам на сам Сессеньона, задня лінія "Динамо" відіграла бездоганно. Бетао і Каддурі зіграли надійно на флангах, а в центрі маленькі похибки завжди страхувалися партнерами.

Що стосується замін, то дуже легко увійшов у гру Чернат, який замінив Алієва. В кінці гри він уміло притримував м'яча і змушував порушувати правила на собі господарів. Гусєв був менш помітним.

У підсумку напружена боротьба на "Парк де Пренс" закінчилася цілком логічною за такої гри нічиєї і все буде вирішуватися в Києві.

champion.com.ua

Фото uefa.com

 


 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації