Пардон, "Марсель", що без розгрому

У грі із "Марселем" Луческу вирішив зіграти з одним форвардом - Адріано. Судячи з рахунку, мабуть, не прогадав, але таку кількість моментів, яку транжирить в кожній грі Адріано, то він є гідним послідовником свого співвітчизника Брандау, який вжде тепер змушує пити валідол уболівальників того ж таки "Марселя".

Ще на початку першого тайму "Шахтар" мав забивати як мінімум двічі. Спочатку Фернандіньо з метрів 11 пробив прямо воротаря, а вже за кілька хвилин в Адріано не вийшов удар із забійної позиції.

Французи оговталися десь на хвилині 25-ій і ледве не пробили П`ятова. Зенден зі штрафного навісив у воротарський майданчик і Кана підрізав м`яч головою, але П`ятов парирував цей удар.

Після того як в "Шахтаря" не вийшло забити швидкий гол відразу ж активізувалися гості, на 36-ій хвилині Чигринський з Іщенком прогавили Ньянга, який входить у штрафну і пробиває - цього разу за П`ятова грає штанга. Що стосується Іщенка, то це чи не єдиний момент, коли він прогавив Ньянга, а в більшості єдиноборств перемагав українець.

Все-таки у перші 45 хвилин "Шахтар" забив свій трудовий гол у ворота "Марселя". Срна з правого флангу прострілив у воротарський майданчик на Жадсона, який не не влучив по м`ячу, а ось Хюбшман з другої спроби заштовхав круглого у ворота.

Другий тайм розпочинається з атак "гірників" і з удару Жадосна прямо в руки Манданда. З 56 по 63 хвилину "Шахтар" міг двічі програти цю гру. Спочатку Коне з кількох метрів не влучив у ворота. Потім удар Кана та Ілтона бере П`ятов, а постріл Ньянга приходиться вище воріт.

"Шахтар" у ці хвилини був безпорадним і напрошувалися зміни. У першу чергу в центрі поля, де господарі програвали. Першим кандидатом на заміну був Жадсон, з якого користі в 64 хвилин гри було як з донецьких териконів, але Луческу змінив Ілсіньо на Вілліана, і не прогадав. На 64-ій хвилині бразильська комбінація Адріано-Фернандіньо-Адріано-Жадсон завершилася ударом в кут воріт останнього і рахунок вже 2:0.

У  завершальні 25 хвилини гри двічі виходив сам на сам Манданда Адріано, але рахунок залишився незмінним.

Отже, перший впевнений крок до півфіналу "Шахтар" вже зробив, але не факт, що фори у два м`ячі вистачить у матчі-відповідь у "Марселі", а факт, що команда Еріка Геретса буде грати в зовсім інший футбол. І тут "Шахтарю" варто згадати слова свого президента: хто більш заб`є той і пройде до півфіналу - Ахметов.