"Буковина" зупинила "Дніпро". Підопічні Віктора Мглинця здобули переконливу перемогу на виїзді

Вдалим виявився для чернівецької «Буковини» перший офіційний поєдинок у 2009 році. У 22 турі першості України підопічні Віктора Мглинця перемогли на виїзді черкаський «Дніпро» - 4:1.

Перший гол у зустрічі забив нападник «Буковини» Олександр Семенюк. Після удару Олександра м’яч влучив у дев’ятку. У першій половині гри буковинці могли забити ще. Зокрема, нагоди відзначитися втратили той же Олександр Семенюк і Валерій Блажко.

У другому таймі непогано увійшов у гру Олександр Темерівський. Саме проти Олександра господарі поля порушили правила у власному штрафному майданчику. Пенальті реалізував Олег Керчу. Через кілька хвилин вже «відзначилися» буковинці, які «привезли» у свої ворота одинадцятиметровий. Парирувати удар досвідченого Сергія Селезньова голкіпер «Буковини» Юрій Бахтіяров не зміг.

І все ж, то був день чернівчан. На 81 хвилині матчу Михайло Рябий віддав пас новачку «Буковини» Вадиму Петришину, який втретє вразив «рамку» «Дніпра». А остаточно «добив» команду господарів Максим Клочко.

За словами головного тренера «Буковини» Віктора Мглинця, у складі черкаської команди грало 9 футболістів із минулорічного складу. Щодо «Буковини», то у її складі грали троє новачків – вже згадуваний півзахисник Вадим Петришин, захисник Сергій Жижиян і ще один гравець середньої ланки Олександр Лисюк. Думається, що ці хлопці мають підстави сподіватися на місце в основі клубу з Чернівців.

«Буковина» (Чернівці): Юрій Бахтіяров, Богдан Скибінський, Сергій Жижиян, Олександр Маковійчук, Петро Климус, Олег Керчу, Михайло Рябий (Олександр Георгійчук, 90+1), Олександр Тодорович (Олександр Лисюк, 46), Вадим Петришин (Максим Клочко, 82), Валерій Блажко (Олександр Темерівський, 55), Олександр Семенюк.

Результати інших матчів 22 туру: ЦСКА (Київ) - "Динамо - Хмельницький" - 3:0, "Рось" (Біла Церква) - МФК "Миколаїв" - 0:1,"Нафком" (Бровари) - "Нива" (Вінниця) - 0:1, "Верес" (Рівне) - ФК "Коростень" - +:-, "Бастіон" (Іллічівськ) - "Єдність" (Плиски) - 0:4, "Княжа - 2" (Щасливе) - "Нива" (Тернопіль) - -:+.