ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
Дивись:
 НОВИНИ
 СПОРТ
 ІНТЕРВ'Ю
 ПЕРСОНАЛІЇ
 АНАЛІТИКА
 ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ
 КРИМІНАЛ
 ШОУ-БІЗНЕС
 НАУКА
 ІСТОРІЯ
 ПОЛІТИКА
 СКАНДАЛИ
 ЦІКАВИНКИ
 ТЕХНОЛОГІЇ
 БІЗНЕС
 КУЛЬТУРА
 ЗДОРОВ'Я
 НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ
 ПРЕС-ОГЛЯД
 ЧЕРНІВЦІ
 ЕКОНОМІКА
 ОСВІТА
 ЕКОЛОГІЯ
 МАС-МЕДІА
 РЕЛІГІЯ
 МІЖНАРОДНІ НОВИНИ
 ПРАВО
 КОРДОН
 ПРЕЗИДЕНТСЬКІ ВИБОРИ
 ПРОТЕСТИ
 НАРОДНІ ТРАДИЦІЇ
 МИСТЕЦТВО
 БЛАГОДІЙНІСТЬ
 ЧЕРВОНА РУТА 2009
 ОБЛАСНА ВЛАДА
 ВІДПОЧИНОК
 АРМІЯ
 ЖИТІЄ МОЄ
 БЛОГИ
 ОЧЕВИДНЕ-НЕЙМОВІРНЕ
АРХIВ
 
новин
веб-конференцiй
опитувань
ПРО НАС
КОНТАКТИ
ПОШУК
 


Новини від Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...
 
 
 

Новини Чернівці та Буковинського краю. Щоденні чернівецькі новини, буковинські новини, новини буковини, прессконференції, анонси, блоги, опитування.

  Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 21 Вересня 2020

20 вересня на обласній конференції свободівці Буковини визначилися з кандидатами в депутати та на голови рад (ФОТО + ВІДЕО)

СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! / 

Свободівці Чернівецької області 20 вересня на 23 обласній конференції висунули кандидатів до місцевих рад краю та оприлюднили тези Програми ВО"Свобода" на місцевих виборах 2020 року.


Перед початком конференції, як Голова обласної організації ВО "Свобода" у своєму виступі означив важливість участі свободівців у виборчих процесах до різних рівнів громад по всій Україні та зокрема в у Чернівецькій області.

Не даремно основними принципами, завдяки яким можна розвивати українську державу в Центрі та на місцях є Патріотизм, Духовність та Професіоналізм. Саме ці поняття є визначальними і для свободівців Чернівецької області, які йдуть до виборців у кожній з громад, - повідомив на своїй сторінці у Фейсбук голова обласної організації ВО "Свобода" Віталій Мельничук.
 


Для свободівців, на відміну від представників інших політичних сил та проектів, важливий не процес, а результат - для України, громад на місцях, для кожного українця. В теперішній час через зовнішню агресію Росії та внутрішню тотальну корупцію в державних органах відновлення ефективного управління територіями та громадами є вкрай потрібне. Це можуть зробити свободівці і в Чернівецькій області, як то змогли зробити свободівські команди на чолі з мерами-свободівцями в Івано-Франківську, Тернополі та Хмельницьку.
 


В цій ситуації тотального управлінського хаосу при керуванні Україною та територіями в областях та районах на місцях перший край відстоювання інтересів громад виходять патріоти, для яких важлива як духовно-культурна складова так і професійний підхід до будь-якої справи.
 


Час після Революції Гідності та особливо півтора роки, від моменту, коли до влади в державі прийшли Зеленський та "слуги..." непрофесіоналізм та духовна спустошеність остаточно зупиняють перспективу розвитку громадянського суспільства. А через відсутність у теперішньої влади навіть побутового патріотизму українська держава чи не вперше за часи Незалежності стоїть на межі розвалу та знищення.
 


На цій обласній конференції представники робочої групи - кандидат економічних наук Євген Ткач, доктор історичних наук Марія Мандрик-Мельничук, доктор медичних наук, професор Олег Ванчуляк, які впродовж довшого часу разом із своьодівським активом розробляли Програму ВО"Свобода" на місцеві вибори 2020 року тезисно озвучили найважливіші її розділи.
 


Саме тому свободівці, як представники відповідальної державницької політсили не можуть допустити, щоб влада на місцях і надалі займалася експерементами з реформами та протиборством Центральної влади із органами місцевого самоврядування. Саме зараз, коли спільними зусиллями влади та громади необхідно реально вирішувати поблеми на всіх рівнях, теперішня влада займається лише різними поверхневими процесами, та взагалі не проводить ефективних дій на відновлення економіки, підтримку дрібного та середнього підприємництва, не піклується про ефективні освітні програми для національно-патріотичного виховання наших дітей, Важливо також владі в Центрі не займається реальним відновленням медичного захисту українців, які особливо в теперішній час коронавірусної загрози практично позбавлені медичоного захисту.
 


На конференції свободівці також проголосували за висунення кандидатів до місцевих рад Чернівецької області.
 
Маю честь озвучити перші п'ятірки до Чернівецької обласної, Чернівецької міської та Чернівецької районної рад, - сказав з трибуни Віталій Мельничук.

Буду оправдовувати довіру побратимів, які першим номером до Чернівецької обласної ради висунули мене, як Голову Чернівецької обласної організації ВО "Свобода", Заступника грлови Чернівецької обласної ради. Другим номером до обласної ради йде чинний депутат Чернівецької обласної ради, підприємець-виробничник Ростислав Поклітар, третє місце в списку до обласної ради свободівці краю довірили науковцю, кандидату економічних наук Євгену Ткачу. Четвертою до Чернівецької обласної ради висунуто правника, юриста, адвоката Аллу Сторчак, а п'ятою до найвищого представницького органу області свободівці висувають фахівця відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища Вижницької міської ради Аллу Павлюк.

До Чернівецької міської ради перший номер в списку свободівці довірили знаному в місті Чернівці та області економісту, багаторічному директору Департаменту економіки Чернівецької обласної державної адміністрації, заслуженому економісту України Ігорю Сідляру. Другим номером до Чернівецької міської ради йде Віктор Крохмаль - досвідчений будівельник, чинний депутат обласної ради, депутат Чернівецької міської ради VI скликання. Третім в списку до міської ради йде Голова Чернівецької міської організації ВО "Свобода", правник, адвокат Ігор Шеремета. Четвертим номером у списку до Чернівецької міської ради свободівці уповноважили доктора історичних наук, професора БДМУ, громадську діячку Марію Мандрик-Мельничук. П'ятою до Чернівецької міської ради свободівці висунули Круглянко Ірину - юриста, правозахисника.
 

 

До Чернівецької районної ради свободівці довірили бути першим номером списку депутату Чернівецької обласної ради, підприємцю-виробничнику Ростиславу Поклітару. Другим у списку до Чернівецької районної ради свободівці уповноважили доктора медичних наук. професора Олега Ванчуляка. Третьою в списку до Чернівецької районної ради свободівці визначили викладача військово-патріотичного ліцею, обласного багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей Ірину Хім'як. Четвертою в списку до Чернівецької районної ради є Проданюк Наталія, а п'ятим волонтер, громадський діяч, магістр державного управління Ілля Лопуляк.
 


Також свободівці області визначилися, що висувають кандидатів у депутати до Вижницької районної ради, Дністровської районної ради, Вижницької міської територіальної громади, Берегометської селищної територіальної громади, Кіцманської міської територіальної громади, Мамаївської сільської територіальної громади, Вижницької міської територіальної громади, Берегометської селищної територіальної громади, Глибоцької селищної територіальної громади, Новоселицької міської територіальної громади, Кельменецької селищної територіальної громади. Також делегати на конференції проголосували за висунення кандидатів в депутати до Магальської сільської територіальної громади, кандидатів в депутати до Вашківецької міської територіальної громади, та до Чагорської сільської територіальної громади.

Також кандидатом на посаду голови Кіцманської міської територіальної громади свободівці висунули Лесю Олійник та кандидатом на посаду Горішньошеровецької сільської територіальної громади висунули свободівця Віталія Слипенюка.
 


На завершення зібрання кандидати в депутати до місцевих рад від Чернівецької обласної організації ВО "Свобода" зробили спільні фото та відео для подальшого інформування виборців у своїх громадах під час передвиборчих зустрічей. Виборчий процес за участю свободівців в Чернівцях та по області з кожним днем набирає обертів і свободівці з Патріотизмом, Духовністю та Професіоналізмом йдуть до виборців здобувати довіру. 
 
Переглядів (2234) Коментарів (8) Додати коментар Версія для друку
Інші новини по темі
1. 24 жовтня свободівці Буковини проводять у Чернівцях патріотичну громадську акцію "Патріотизація українських мостів"
2. Свободівці розповіли широкій телеаудиторії буковинців про найважливіші пункти своєї передвиборчої програми на місцевих виборах (ВІДЕО)
3. Патріотизація мосту через Прут розпочалася: тепер, завдяки свободівцям, перила мосту стали червоно-чорними (ФОТО)
4. У Чернівцях пожежника-свободівця, який хотів захищати Україну, змушували звільнитись без права поновлення. Свободівці допомогли йому відновити справедливість
5. Свободівці Буковини вимагають притягнути голову Чернівецької ОДА Осачука до кримінальної відповідальності за наругу над державними символами (ФОТО)
Коментарі
Додати свій коментар
  Ваше ім'я
  Місце проживання
  Введіть код
 оновити код
 
 
Увага, коментарі не відповідаючі нашим вимогам будуть видалені.
зачекайте ...