В МВФ попередили про загрозу нової світової економічної кризи, як в часи "великої депресії"

ЩЕ НЕ ВЕЧІР / 

Директорка Міжнародного валютного фонду Кристаліна Георгієва заявила, що світова економіка може повернутися в епоху Великої депресії 1920-х років. Про це вона сказала виступаючи в Інституті міжнародної економіки Петерсона у Вашингтоні, передає 17 січня пресслужба МВФ.
 

Георгієва розповіла, що за останні двадцять років знизився рівень економічної нерівності між країнами, але водночас він зріс між населенням багатьох із них, - інформує ТСН.

  

"Наприклад, у Сполученому Королівстві 10% найбагатшого населення має стільки ж статків, скільки й 50% найбіднішого, - зазначила директорка. - Певним чином ця тривожна тенденція нагадує раннє ХХ століття — коли технології та інтеграція рівною мірою призвели до першої "позолоченої доби", потім до "Ревучих двадцятих" і, зрештою, до фінансової катастрофи".

Також на її думку, протягом наступного десятиліття такі проблеми, як зміна клімату і посилення торгового протекціонізму, можуть привести до соціальних хвилювань і нестабільності на фінансових ринках.

Зазначимо, що Великою депресією називають світову економічну кризу в період від 1929 до 1933 рік. Її спричинив обвал бірж у США.

Нагадаємо, нещодавно призначена директорка-розпорядниця МВФ Крісталіна Георгієва заявила, що нині світова економіка переживає фазу "одночасного сповільнення" темпів розвитку. 

Аналітики МВФ очікують сповільнення показників економічного зростання у 90% країн. При цьому Георгієва також застерегла від глобальних наслідків економічних воєн.  

 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації