ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
Дивись:
 НОВИНИ
 СПОРТ
 ІНТЕРВ'Ю
 ПЕРСОНАЛІЇ
 АНАЛІТИКА
 ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ
 КРИМІНАЛ
 ШОУ-БІЗНЕС
 НАУКА
 ІСТОРІЯ
 ПОЛІТИКА
 СКАНДАЛИ
 ЦІКАВИНКИ
 ТЕХНОЛОГІЇ
 БІЗНЕС
 КУЛЬТУРА
 ЗДОРОВ'Я
 НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ
 ПРЕС-ОГЛЯД
 ЧЕРНІВЦІ
 ЕКОНОМІКА
 ОСВІТА
 ЕКОЛОГІЯ
 МАС-МЕДІА
 РЕЛІГІЯ
 МІЖНАРОДНІ НОВИНИ
 ПРАВО
 КОРДОН
 ПРЕЗИДЕНТСЬКІ ВИБОРИ
 ПРОТЕСТИ
 НАРОДНІ ТРАДИЦІЇ
 МИСТЕЦТВО
 БЛАГОДІЙНІСТЬ
 ЧЕРВОНА РУТА 2009
 ОБЛАСНА ВЛАДА
 ВІДПОЧИНОК
 АРМІЯ
 ЖИТІЄ МОЄ
 БЛОГИ
 ОЧЕВИДНЕ-НЕЙМОВІРНЕ
АРХIВ
 
новин
веб-конференцiй
опитувань
ПРО НАС
КОНТАКТИ
ПОШУК
 


Новини від Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...
 
 
 

Новини Чернівці та Буковинського краю. Щоденні чернівецькі новини, буковинські новини, новини буковини, прессконференції, анонси, блоги, опитування.

  Перегляд новини  /  ОБЛАСНА ВЛАДА   >>> 3 Грудня 2019

"Заженемо під плі...ус", Або чи дочекається Буковина призначення соратника Януковича і товариша Козака з Сокирянщини новим заступника голови ОДА?

ЗНАКОМИЄ ВСЄ ЛІЦА /


Нарешті й Буковина дочекалася призначення голови обласної державної адміністрації. Ним став чернівецький науковець Сергій Осачук. Хоча переважна більшість політичного бомонду майже на 100% пророкувала (і навіть була впевнена), що область очолить керівник обласного штабу «Слуги народу» Віталій Другановський.

 

Сам Другановський, очевидно, теж був переповнений відчуттями майбутнього злету, бо почав спокійно (але зовсім не обачливо) політично і медійно «тренуватися», беручи участь в різноманітних нарадах ОДА та навіть у владному ескорті ламав калач в "Буковинській Трої" разом з головою облради Іваном Мунтяном.

 

Тож коли на виїзному засіданні Уряду в Маріуполі прозвучало прізвище Сергія Осачука, обласний осередок "Слуги народу" занервував не на жарт. Були і гнівні пости в мережі Фейсбук і спроби вирішити питання в Києві, і навіть колективний лист буковинських слуг-нардепів до президента і глави парламенту. Але все втихло і стало зрозуміло, - таки Осачук. З цією перемогою і привітали Сергія Дмитровича.

 

Але якщо з керівником області тепер все більш-менш зрозуміло, то відкривається нова, не менш цікава інтрига – його заступники. І тут знову стає спекотно і точиться важка боротьба. Очевидно, що цього разу "Слуги народу" без бою таки не здадуться. Але чи вдасться?

 

Вже сьогодні на брифінгу на сходах «будинку з левами» керівником області було озвучено дві кандидатури: Наталя Гусак та Богдан Ковалюк. Отже, глава ОДА з своїми кандидатами визначився (хоча тут ще у повітрі «висить» можливе призначення Оксани Продан), тепер слово за партією «Слуга народу»...

 

 

І от тут час повернутися до прогнозів, які ми озвучували ще задовго до призначення нового голови обласної адміністрації. Це кандидатура на заступника - Олексія Бойка з Сокирянщини.

 

Наші джерела підтверджують, що саме деякі нардепи від "Слуги народу" (навіть можете за прізвищем здогадатися хто) лобіюють це призначення, а сам Олексій Бойко останнім часом частенько буває в «будинку з левами» сам та в компанії Василя Козака, багаторічним заступником якого він був і являється у районній раді (і не лише) при різних столичних владах.

 

Ймовірність цього призначення дуже висока. Тим більше, що сьогодні ж Сергій Осачук якраз і побував з ознайомчим візитом на Бесарабщині, цікавився питаннями децентралізації. Совпадєніє? Хм... Можливо.


Отже, новий голова ОДА на брифінгу сказав, що хоче бачити в команді людей енергійних, динамічних, носіїв нової енергії.
 
 
 Чи є носієм «нової енергії» Олексій Бойко - навряд чи можна сказати. Візьмемо хоча б доступну інформацію з мережі Інтернет.
  
Нинішній 37-річний заступник голови Сокирянської районної ради народився у селі Гвіздівці цього ж району. Був заступником голови Сокирянської РДА. Незважаючи на молоді роки, багаторічний депутат Сокирянської районної ради, безпартійний, однак йшов за президентства Януковича до ради під прапором Партії регіонів України, а востаннє на минулих виборах вже від Аграрної партії України. Згідно даних сайту Опендатабот, був керівником Чернівецької обласної організації політичної партії "Союз міста і села", втім у вересні минулого року залишив цю посаду.

Декларація Олексія Сергійовича не викликає особливих сенсацій. Заробітня плата за основним місцем роботи, житлові будинки в селі Гвіздівці задекларовані за батьком та дружиною і квартира в місті Чернівці також на дружині. Автомобіль Мітсубісі Паджеро 2008 року випуску. Є там певні цікаві автомобільно-сімейні фокуси, з якими вам краще самим ознайомитися тут: https://declarations.com.ua/declaration/nacp_bca13dc3-bab4-427b-959b-99ead473353b

Також у власності дружини числиться нежитлове приміщення загальною площею 780,4 в місті Сокиряни. За даними наших джерел, дане приміщення, а саме склад переобладнано під холодильну камеру, яка успішно здається в оренду сільгоспвиробникам для зберігання яблук. І хоч ціни за оренду далекі від демократичних, клієнти завжди є, адже нестача холодильників по Сокирянському районі то відома проблема. Звісно, тут жодної крамоли немає, крім одного «але». У декларації такі доходи Олексій Бойко просто не вказує.
 

Крім цього, в ході обстеження Сокирянською міською радою земельних ділянок, за які не сплачується земельний податок, виявлено що серед 4-х давніх боржників є і О.Бойко. Це при тому, що в районній раді пан Бойко представляє Аграрну партію України, яка постійно закликає до відповідального ставлення до землі та сплати податків.
 


З приводу цього міськрада подала звернення до Кельменецької міської прокуратури з розрахунком та сумою збитків по даних земельних ділянках. Нам просто цікаво одне - як відреагує прокуратура в даній справі, адже провадження, пов'язані з Сокирянським районом та його очільниками, мають магічну здатність губитися, або завершуватися нічим.
  
 
 

Та особливу увагу все ж варто приділити участі Олексія Сергійовича в реформах, адже, подейкують, він претендує саме на посаду заступника голови ОДА з питань децентралізації. А Сокирянщина з цією реформою таки нагуділася по всій Україні, адже такого шаленого опору створенню громад та таких запеклих боїв певно не було більше в жодному районі країни.

Варто нагадати, що з самого початку територіальної реформи, багаторічний керівник Сокирянського району Василь Козак взяв за мету зробити один район однією великою громадою і очолити її.

Боротьба ця триває й досі. Зі зміною влади в Україні вона набула нових, яскравих фарб. Відбувається шалена активізація зусиль по проведенню громадських слухань та прийнятті «вірних рішень» про об'єднання в одну громаду по всіх селах району (навіть тих, що вже знаходяться в діючих громадах). Очевидно, що Василь Козак зі своїми однодумцями своїх намірів не полишили і сподіваються таки змінити перспективний план в останнє, певно розраховуючи на лояльність нового губернатора та ен-нний за ліком союз з правлячою партією. Тепер зі "Слугою народу".
 

І тут виникає повний дисонанс у прагненнях нової партії влади «Слуги народу» успішно завершити реформу децентралізації на відміну від новонароджених сокирянських «симпатиків» цієї партії. Наразі у всіх населених пунктах збирають представників бюджетної сфери, працівників агроформувань дотичних до Василя Козака (як «Сварог» та його сателіти), і в кращих традиціях совкових зборів приймають єдино правильні рішення. А якщо взяти до уваги те, як висвітлювалася дана реформа в сокирянських ЗМІ на протязі цих років, то проблем з цим взагалі немає. Своя, досконало витночена міні-пропаганда під Василя Васильовича робить свою роботу. Адже стільки міфів, брехні і маніпуляцій прозвучало про децетралізацію, що можна окремий збірник формувати.

А що Олексій Бойко? А він весь цей час просто справно допомагав і продовжує допомагати гнути «козачкову лінію», беручи активну участь в цих процесах. Адже як він сам нещодавно зазначав в спец-випуску газети "Козацький шлях" (!) присвяченому ювілею Василя Козака: "Я відчуваю спорідненість наших душ, схожість в ставленні до життя, до розвитку територіальної громади району, баченні тих чи інших питань".
 

Тому сумніватися в тому, що Олексій Сергійович Бойко буде робити все, аби змінити перспективний план на догоду своєму багаторічному керівнику, якщо таки добереться до високого службового стільця у «Будинку з левами» не доводиться. А якщо хтось не буде вписуватися в "єдино вірну колію" - можна буде й показати де «раки зимують». Або на якому рівні знаходиться "плі..ус" (тобто плінтус, ми так розуміємо).

Не вірите? Опублікована 19 листопада на порталі БукІнфо стаття під назвою "На Сокирянщині керівник "Райагробуду" звинувачує голову райради Козака та його заступника Бойка у рейдерському захопленні майна. Але правоохоронці не реагують!", викликала неймовірний гнів у Олексія Сергійовича, який, втратив на хвилину самоконтроль і написав гнівний пост на своїй сторінці у Фейсбук з певними словесними нюансами. Він звинуватив у маніпуляціях керівництво Сокирянської ОТГ, пообіцявши "загнати всіх під плі..ус. А далі погроза, напевно, туди ж "загнати" й засудити журналістів БукІнфо "за єресь", оскільки портал дозволив собі засумніватися у доброчесності «сокирянських князьків» й опублікував статтю, основану виключно на документах і ухвалі суду.
 

Звісно, Сергій Осачук сам здатний розібратися у людях, в тому числі яких кадрів йому підкидає у владне крісло сокирянська політична «зозулька». Йому точно не потрібно таких реформаторів. На це й сподіваються всі буковинці, які досі вірять, що слова Президента Зеленського не розходяться з ділом.

Але поживемо - побачимо. Життя цікава штука…

Петро ДНІСТРОВСЬКИЙ,
Андрій ПОДІЛЬСЬКИЙ, БукІнфо (с)
Переглядів (8276) Коментарів (29) Додати коментар Версія для друку
Інші новини по темі
1. Чи буде новий голова облради Бойко розгрібати старі земельні афери часів Мунтяна? - журналістка Світлана Ісаченко
2. “Реформування” пошти в Україні триває. Так, що буковинцям аж страшно
3. Таємничий Ілля Павлюк: журналісти підготували розслідування про тіньового куратора «Слуг народу» з Буковини (ВІДЕО)
4. Гра в хованки: журналісти розповіли про таємні візити бізнесмена з Буковини до Офісу президента та МВС
5. Постраждалим від повеней на Буковині досі не виплатили компенсацію (ВIДЕО)
Коментарі
Додати свій коментар
  Ваше ім'я
  Місце проживання
  Введіть код
 оновити код
 
 
Увага, коментарі не відповідаючі нашим вимогам будуть видалені.
зачекайте ...