Сильна Україна і заможні громадяни – засади «Української стратегії»: на Буковині стає все більше симпатиків цієї політичної сили

ПОСТУП ДО КРАЩОГО /


Зберегти напрямки євроінтеграції та економічної незалежності, розвинути реформу децентралізації, захистити різні верстви населення має на меті партія «Українська стратегія» на чолі з Володимиром Гройсманом.


Український політикум слід «оздоровити»
 

На думку політика, для продовження успішних реформ слід «перезавантажити» парламент. Із 35-ти законопроектів, які уряд визначив пріоритетними для економічного розвитку країни, нардепи протягом останнього року ухвалили тільки одиниці. Володимир Гройсман зазначив, що не можна витрачати роки на один закон. Порядок денний має бути реалістичним, сильним і здатним пришвидшити процеси, які відбуваються в державі.

  

Політик вважає, що недоторканість українських парламентарів та інших чиновників роз’їдає державні структури зсередини. А реформування парламенту, зняття депутатської недоторканності для наступної каденції дозволять лідерам політичних партій «Люди важливі», «Голос» та іншим увійти до української політики.

Рішення про відставку – сильний крок відповідального політика

Після напруженого діалогу між новообраним президентом і парламентарями, Верховну Раду було розпущено. У свою чергу, депутати не підтримали запропоновану Зеленським нову схему парламентських виборів. Це означає, що вони знову проходитимуть по-старому. Мабуть, нових людей пройде не багато, а ті, що потраплять до парламенту, будуть змушені працювати за старими законами, що не змінить їх на краще.

У свій перший день на посаді Володимир Зеленський порадив усім міністрам написати заяви на звільнення. Експерти вважають таку позицію неправильною. Адже звинувачувати всіх урядовців у неробстві некоректно. У різних відомствах протягом трьох років демонстрували різні результати, серед яких були і позитивні. Кабмін не заслуговував на таке ставлення новообраного президента. Проте прем’єр одразу подав у відставку, надавши шанс Зеленському зайнятися формуванням нового складу Уряду. Чинний склад працюватиме під керівництвом Гройсмана в антикризовому режимі.

 
На думку буковинських експертів рішення піти у відставку було сильним і зваженим кроком відповідального політика. Економіка на підйомі, золотовалютні резерви досягли 7-річного максимуму, сума держборгу понизилася, досягнено макрофінансової стабільності.
Володимир Гройсман йде на вибори самостійно, прагнучи привести до Верховної Ради молодих, амбіційних, проте досвідчених людей, які знають, що треба зробити для успіху України. Гройсман поставив для себе чітку мету – побудувати сильну економіку й ефективне державне управління, захистити соціальні верстви, які за останні три роки отримали значне покращення умов життя.

«Ви не знайдете жодного корупційного скандалу щодо Гройсмана»

 

Рейтинг політсили Володимира Гройсмана почав стрімко зростати після того, як він заявив про свою участь у виборах. З 0,9% він піднявся до 2,9%. Такий стрибок за короткий період часу демонструє, що його партія має нагоду пройти до Верховної ради.

 

«Зараз усе змінюється з кожним днем, - констатує чернівецький політичний аналітик Максим Кияк. – Але варто зазначити, що Володимир Гройсман – потужний гравець. Його партія буде підсилена успішними головами міст і лідерами ОТГ, які отримали політичний шанс саме завдяки реформі децентралізації. Значним плюсом для такого нового утворення стане обрання до її лав за професійною, а не територіальною ознакою».

  

До команди «Української стратегії» долучаються справді гідні люди. Такі, як вчителька чернівецької школи Діонісія Березніцька:
 

«Сьогодні партія Володимира Гройсмана – кращий варіант на парламентських виборах. Свого часу Володимир став наймолодшим головою Верховної Ради і прем'єр-міністром, а до того був наймолодшим мером міста. На всіх цих посадах він досягнув неймовірних результатів, які до нього вважалися неможливими. Влада не зіпсувала його. Ви не знайдете жодного корупційного скандалу щодо Гройсмана. Крім того, він досить раціональний та принциповий. Я вважаю розпочаті ним реформи життєво важливими для України, і сьогодні наша держава потребує завершення цих реформ. Це стане можливим, якщо ми підтримаємо «Українську стратегію» і разом допоможемо втілити в життя зміни, яких так прагнемо».

  

Політолог Михайло Шморгун вважає, що на цих парламентських виборах найбільш гідним варіантом є «Українська стратегія»:

«Його уряд зробив найбільше реформ за всю історію незалежної України, почали системно покращувати ті сфери життя, до яких не наважувалися навіть наближатися усі попередні керівники держави. Він не популіст, не обіцяє золотих гір і реально дивиться на речі, не «хапає зірок з неба», а впроваджує поступові зміни. Як на мене, Володимир Гройсман має своє бачення, стратегію розвитку держави, і послідовно впроваджує ці напрямки - європейську інтеграцію, підвищення якості життя, економічну незалежність. Він зберіг стабільність економіки в складні часи і не допустив дефолту».

Іван ГАРАСИМЮК 

 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації