ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
Дивись:
 НОВИНИ
 СПОРТ
 ІНТЕРВ'Ю
 ПЕРСОНАЛІЇ
 АНАЛІТИКА
 ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ
 КРИМІНАЛ
 ШОУ-БІЗНЕС
 НАУКА
 ІСТОРІЯ
 ПОЛІТИКА
 СКАНДАЛИ
 ЦІКАВИНКИ
 ТЕХНОЛОГІЇ
 БІЗНЕС
 КУЛЬТУРА
 ЗДОРОВ'Я
 НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ
 ПРЕС-ОГЛЯД
 ЧЕРНІВЦІ
 ЕКОНОМІКА
 ОСВІТА
 ЕКОЛОГІЯ
 МАС-МЕДІА
 РЕЛІГІЯ
 МІЖНАРОДНІ НОВИНИ
 ПРАВО
 КОРДОН
 ПРЕЗИДЕНТСЬКІ ВИБОРИ
 ПРОТЕСТИ
 НАРОДНІ ТРАДИЦІЇ
 МИСТЕЦТВО
 БЛАГОДІЙНІСТЬ
 ЧЕРВОНА РУТА 2009
 ОБЛАСНА ВЛАДА
 ВІДПОЧИНОК
 АРМІЯ
 ЖИТІЄ МОЄ
 БЛОГИ
 ОЧЕВИДНЕ-НЕЙМОВІРНЕ
АРХIВ
 
новин
веб-конференцiй
опитувань
ПРО НАС
КОНТАКТИ
ПОШУК
 












Новини від Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...
 
 
 
Loading...

Новини Чернівці та Буковинського краю. Щоденні чернівецькі новини, буковинські новини, новини буковини, прессконференції, анонси, блоги, опитування.

  Перегляд новини  /  ПЕРСОНАЛІЇ   >>> 8 Жовтня 2018

Нардеп Рибак захоплений високими рівнем фестивалю імені Назарія Яремчука «Пісня буде поміж нас», який відбувся у Вижниці (ФОТО)

ПІСНЯ БУДЕ ПОМІЖ НАС / 


Третій рік поспіль Вижниччина зустрічає гостей фестивалю імені Назарія Яремчука «Пісня буде поміж нас». Тут, серед Карпатських гір, де жив та працював народний артист України, сьогодні знову лунали «Червона рута», «Смерекова хата», «Родина», «Коли заснули сині гори» та інші відомі у всьому світі хіти, - поділився своїми враженнями у Фейсбук народний депутат України Іван Рибак.


Учасники фестивалю вразили гостей заходу своїми гарними виступами. Переконаний, конкурсному жюрі було нелегко зробити свій вибір. Але переможці обрані. Гран-прі фестивалю виборов Данило Карачевський, що родом з Донецької області. Це ще раз підтверджує, що українська пісня єднає людей. Саме тому підтримував і буду підтримувати проведення таких заходів в нашій державі. 
 
 
 
Переглядів (674) Коментарів (1) Додати коментар Версія для друку
Інші новини по темі
1. Нардеп Рибак взяв участь в урочистому відкритті лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини у Кіцмані
2. Із держбюджету вже залучено кошти на придбання комп‘ютерів та комплектів меблів для Іспаської школи ім. Миколи Марфієвича
3. Іван Рибак: Відсторонення Уляни Супрун від виконання обов'язків в.о. Міністра охорони здоров'я - “юридична нісенітниця”
4. Іван Рибак: Чернівці переймають інфраструктурну моду від Кіцманя, Вижниці та Путили
5. Факти спростовують фейк, нібито торгівля з Росією зростає, - нардеп Іван Рибак
Коментарі
Додати свій коментар
  Ваше ім'я
  Місце проживання
  Введіть код
 оновити код
 
 
Увага, коментарі не відповідаючі нашим вимогам будуть видалені.
зачекайте ...