У Чернівцях відбувся професійний турнір з кікбоксингу К-1 за титул чемпіона України, на якому тріумфували буковинці (ОНОВЛЕНО)

• Спорт
  • 7698
  • 0

ЗНАЙТЕ НАШИХ! /

Минулої пятниці у Чернівцях відбувся професійний турнір К-1 за титул чемпіона України. Представник БК "Тигр" став чемпіоном України з кікбоксингу по версії UPMAA. Як повідомили БукІнфо організатори заходу, в турнірі брали участь крім буковинців спортсмени з Львівської, Київської, Хмельницької та Івано-Франківської областей.

Організатори змагання кажуть, що втілити ідею проведення турніру змогли за 3 тижні. Турнір проводили у три етапи. Хлопці боролися за пояс чемпіона України з кікбоксингу К-1 за версією українсько-польської федерації UPMAA. Змагалися і учасники з нашого міста, які є представниками Бійцівського клубу "Тигр" (БК "Тигр").

У ваговій категорії - 57 кг, перемогу одержав чернівецький боєць - Василь Яким'юк, який зустрівся з представником Івано-франківського клубу "Booster" - Станіславом Зорієм (чемпіон світу з тайського боксу 2018 року). Роздільним рішенням суддів представник БК "Тигр" став чемпіоном України з кікбоксингу по версії UPMAA.

У ваговій категорії - до 60 кг зустрілися представники клубу "Booster" - Ігор Ткачук з бійцем київського клубу "Славія скіф" - Станіславом Карбаном, де за роздільним рішенням суду останній здобув перемогу. У цьому ж турнірі брали участь й інші бійці клубу "Тигр".

Так, у ваговій категорії - до 67 кг чернівецький боєць Сергій Полюга, на жаль, поступився представнику клубу "Славія скіф" з Київщини Владиславу Григор'єву.

У свою чергу, представник БК "Тигр" Олександр Гушуватий здобув перемогу над досвідченим спортсменом з хмельницького клубу "Прайд" - Сергієм Гуменим.

У ваговій категорії - до 71 кг перемогу вкотре тріуфував наш боєць БК "Тигр" Денис Левицький. Одноголосним рішенням суддів він здолав сильного суперника Івано-франківського клубу "Booster" - чемпіона світу з кікбоксингу 2013 року, срібного призера чемпіонату світу з тайського боксу 2018 року Ярослава Волошина.

У свою чергу, в абсолютній ваговій категорії нокаутом отримав перемогу також боєць клубу "Тигр" Станіслав Цуркан. У другому раунді він переміг бійця з Львівщини Володимира Юкимчука.

Запорукою успіху наших спортсменів на турнірі стала фізична витривалість та професійне вміння тримати ситуацію під контролем, - саме цьому вчать тренери бійцівського клубу та підрозділу швидкого реагування "ТИГР"- головний тренер Олексій Андрієць та тренер з ударної техніки Віктор Леонов.

Хлопці з бійцівського клубу "Тигр" укотре підтвердили свою майстерність у такому виді спорту, як кікбоксинг та підкріпили її черговими нагородами за пояс чемпіона України.

Організаторами події стали підрозділ швидкого реагування "ТИГР" спільно з розважальним клубом "Egoist Palace", де, власне, і проходив цікавий спортивний турнір.