Франція виграла чемпіонат світу з футболу

ЦЕ ВЖЕ СТАЄ ІСТОРІЄЮ... /

Збірна Франції обіграла Хорватію з рахунком 4:2 у фінальному поєдинку чемпіонату світу з футболу. Цей матч став одним з найрезультативніших фіналів у історії ЧС.

У першому таймі глядачі побачили три голи - на автогол Маріо Манджукич "картаті" відповіли забитим м'ячем Івана Перишича.

Однак потім у ворота хорватської збірної був поставлений пенальті за гру рукою Перишичем - реалізував його Антуан Грізманн.

У другому таймі збірні також забили три голи. Спочатку Погба і Мбаппе збільшили перевагу команди до 3 м'ячів. Хорватія відігралася після грубої помилки Уго Льоріса - відзначився Манджукич.

Однак на більше сил у хорватів не вистачило. Франція за рахунок замін утримала переможний рахунок і відсвяткувала перемогу на чемпіонаті світу, ставши дворазовим володарем трофея.

Хорват Лука Модріч став кращем гравцем чемпіонату, а француз Кіліан Мбапе - кращим молодим гравцем чемпіонату світу. Кращим воротарем визнано воротаря збірної Бельгії Тібо Куртуа.

Уперше вони святкували перемогу 20 років тому.