Хорвати Огнен Вукоєвіч і Домагой Віда: «Це перемога для Динамо й України» (ВІДЕО)

ХТО КОМУ БРАТ /

Хорвати-динамівці Вукоєвіч і Віда присвятили Україні перемогу над Росією. «Слава Україні!» — крикнув в камеру Домагой Віда, який забив два м"ячі у ворота збірної Росії — з гри та в серії післяматчевих пенальті. Нагадаємо, вчора у чвертьфінальному поєдинку на Черміонаті світу з футболу, який проходить в Росії, збірна Хорватії в серії післяматчевих пенальті обіграла збірну РФ. Основний час поєдинку завершився в нічию 2:2.

Відзначимо, що Вукоєвіч працює у селекційному відділі київського «Динамо», але президент клубу Ігор Суркіс дозволив йому знаходитися разом зі збірною Хорватії на чемпіонаті світу. Домагой Віда, який забив м"яч у ворота росіян в овертаймі, зараз виступає в Туреччині за місцевий «Бешикташ».