ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
Дивись:
 НОВИНИ
 СПОРТ
 ІНТЕРВ'Ю
 ПЕРСОНАЛІЇ
 АНАЛІТИКА
 ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ
 КРИМІНАЛ
 ШОУ-БІЗНЕС
 НАУКА
 ІСТОРІЯ
 ПОЛІТИКА
 СКАНДАЛИ
 ЦІКАВИНКИ
 ТЕХНОЛОГІЇ
 БІЗНЕС
 КУЛЬТУРА
 ЗДОРОВ'Я
 НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ
 ПРЕС-ОГЛЯД
 ЧЕРНІВЦІ
 ЕКОНОМІКА
 ОСВІТА
 ЕКОЛОГІЯ
 МАС-МЕДІА
 РЕЛІГІЯ
 МІЖНАРОДНІ НОВИНИ
 ПРАВО
 КОРДОН
 ПРЕЗИДЕНТСЬКІ ВИБОРИ
 ПРОТЕСТИ
 НАРОДНІ ТРАДИЦІЇ
 МИСТЕЦТВО
 БЛАГОДІЙНІСТЬ
 ЧЕРВОНА РУТА 2009
 ОБЛАСНА ВЛАДА
 ВІДПОЧИНОК
 АРМІЯ
 ЖИТІЄ МОЄ
 БЛОГИ
 ОЧЕВИДНЕ-НЕЙМОВІРНЕ
АРХIВ
 
новин
веб-конференцiй
опитувань
ПРО НАС
КОНТАКТИ
ПОШУК
 


Новини від Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...
 
 
 
Loading...

Новини Чернівці та Буковинського краю. Щоденні чернівецькі новини, буковинські новини, новини буковини, прессконференції, анонси, блоги, опитування.

  Перегляд новини  /  ЧЕРНІВЦІ   >>> 3 Квiтня 2018

Оголошується відкритий архітектурний бліц-конкурс на кращу проектну пропозицію пам’ятника Небесної Сотні у Чернівцях

НАРЕШТІ / 


Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради на підставі рішення виконавчого комітету міської ради від 27.03.2018р. №170/7 оголошує відкритий архітектурний бліц-конкурс на кращу проектну пропозицію пам’ятника Небесної Сотні з формуванням громадського простору на перехресті вулиць Небесної Сотні – Олександра Щербанюка – Юрія Федьковича в місті Чернівці. Замовник та організатор конкурсу: департамент містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради.

 

Архітектурно-планувальне завдання: При розробці проектної пропозиції учасникам Конкурсу необхідно передбачити формування громадського простору і створення скульптурно-декоративної або іншої конструкції Небесної Сотні, опираючись на наступні просторові форми: алея, пам’ятник у формі скульптури, рельєфу, барельєфу, горельєфу, пам’ятного знаку тощо.

 

Авторам пропонується обрати архітектурно-планувальну форму на свій розсуд, опираючись на просторові особливості ділянки проектування. Конкурсними рішеннями необхідно вирішити транспортні і пішохідні зв’язки між монументом та існуючими об’єктами на території проектування. Тривалість конкурсу становить 2 місяці з моменту опублікування оголошення про проведення конкурсу в друкованих засобах інформації.

 

Термін реєстрації бажаючих взяти участь в конкурсі не обмежений від дати опублікування оголошення. Вимоги до професійного рівня учасників, терміни реєстрації та отримання конкурсної документації: учасниками Конкурсу є автори – архітектори, скульптори, колективи авторів, що мають відповідну освіту.

 

Автор для виконання конкурсного проекту може сформувати творчий колектив, будучи його керівником або учасником. У складі творчого колективу можуть бути студенти творчих вищих навчальних закладів. Кількість та розміри премій: Для виплати грошової винагороди переможцям Конкурсу встановлюється преміальний фонд у розмірі 16000 (шістнадцять тисяч) гривень, в тому числі: Перша премія – 8000 гривень. Друга премія – 5000 гривень. Третя премія – 3000 гривень.

 

Склад журі конкурсу: Аксенин Юрій Васильович – син загиблого В. Аксенина ; Брязкало Олександр Федорович – керуючий Чернівецького міського комунального тресту зеленого господарства та протизсувних робіт; Вандюк Лариса Федорівна – архітектор, член місцевої організації Національної спілки архітекторів України в Чернівецькій області; Григорчук Олександр Васильович Кишлярук Вячеслав Васильович – архітектор, член Національної спілки архітекторів України; архітектор, член архітектурно – містобудівної ради при департаменті містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради; Кордунян Олександр Павлович Олійник Андрій Олександрович Стасюк Мар’ян Васильович – архітектор, член місцевої організації Національної спілки архітекторів України в Чернівецькій області; радник міського голови з питань житлово-комунального господарства (поза штатом, на громадських засадах); архітектор, член архітектурно – містобудівної ради при департаменті містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради; Хілько Наталія Олексіївна – заступник директора, начальник управління містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради, головний архітектор міста; Щербанюк Наталія Іванівна – вдова загиблого О. Щербанюка.

 

Порядок отримання конкурсної документації: Конкурсна документація готується замовником і надається учасникам конкурсу з моменту опублікування оголошення.

 

Для участі в Конкурсі автор (авторський колектив) має оформити заявку у вигляді письмової заяви (звернення) про наміри взяти участь у Конкурсі із зазначенням прізвища, імені, по батькові автора (авторського колективу), поштової та електронної адреси, контактного номера телефону.

 

Заявка на участь у Конкурсі подається поштою на адресу департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради: 58008, м.Чернівці, вул. Б.Хмельницького, 64-А або на електронну пошту [email protected]

 

Подання конкурсних проектів та їх подальше використання: конкурсні проекти приймаються до 05 червня 2018 року в департаменті містобудівного комплексу та земельних відносин за адресою: м. Чернівці, вул. Б.Хмельницького, 64-А (кабінет 306).

 

Матеріали, подані пізніше 05 червня 2018 року до участі в конкурсі не допускаються. Премійовані пропозиції переходять у власність замовника Конкурсу для використання в роботі та подальшого впровадження заходів проекту. Не премійовані пропозиції повертаються авторам, на їх вимогу, впродовж двох тижнів після оголошення результатів Конкурсу. Після цього терміну організатор Конкурсу не несе відповідальності за збереження пропозицій. У разі внесення змін до умов чи порядку проведення конкурсу учасники повідомляються письмово.

 

Усі надписи та друковані матеріали конкурсного проекту повинні виконуватися українською мовою. Іншу інформацію про конкурс можна отримати в департаменті містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради за адресою: вул. Б.Хмельницького, 64-А (кабінет 306) або за телефонами (0372) 523414, 099 0271356.

Переглядів (946) Коментарів (2) Додати коментар Версія для друку
Інші новини по темі
1. В аеропорті «Чернівці» поскаржились на зношену злітно-посадкову смугу
2. Екс-депутат Чернівецької міськради Червінський очолив Донецький облавтодор
3. У Чернівцях викрили махінації виконкому щодо дії програми невід’ємних покращень
4. "Думаю, що одразу після президентської виборчої кампанії питання перевиборів Чернівецької міськради буде дуже швидко проголосоване", - нардеп Бурбак
5. Продан наклав вето: він визнав, що землю подрузі Бабюк міськрада виділила незаконно
Коментарі
Додати свій коментар
  Ваше ім'я
  Місце проживання
  Введіть код
 оновити код
 
 
Увага, коментарі не відповідаючі нашим вимогам будуть видалені.
зачекайте ...