ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
Дивись:
 НОВИНИ
 СПОРТ
 ІНТЕРВ'Ю
 ПЕРСОНАЛІЇ
 АНАЛІТИКА
 ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ
 КРИМІНАЛ
 ШОУ-БІЗНЕС
 НАУКА
 ІСТОРІЯ
 ПОЛІТИКА
 СКАНДАЛИ
 ЦІКАВИНКИ
 ТЕХНОЛОГІЇ
 БІЗНЕС
 КУЛЬТУРА
 ЗДОРОВ'Я
 НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ
 ПРЕС-ОГЛЯД
 ЧЕРНІВЦІ
 ЕКОНОМІКА
 ОСВІТА
 ЕКОЛОГІЯ
 МАС-МЕДІА
 РЕЛІГІЯ
 МІЖНАРОДНІ НОВИНИ
 ПРАВО
 КОРДОН
 ПРЕЗИДЕНТСЬКІ ВИБОРИ
 ПРОТЕСТИ
 НАРОДНІ ТРАДИЦІЇ
 МИСТЕЦТВО
 БЛАГОДІЙНІСТЬ
 ЧЕРВОНА РУТА 2009
 ОБЛАСНА ВЛАДА
 ВІДПОЧИНОК
 АРМІЯ
 ЖИТІЄ МОЄ
 БЛОГИ
 ОЧЕВИДНЕ-НЕЙМОВІРНЕ
АРХIВ
 
новин
веб-конференцiй
опитувань
ПРО НАС
КОНТАКТИ
ПОШУК
 
Новини від Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...
 
 
 
Loading...

Новини Чернівці та Буковинського краю. Щоденні чернівецькі новини, буковинські новини, новини буковини, прессконференції, анонси, блоги, опитування.

  Перегляд новини  /  ТЕХНОЛОГІЇ   >>> 30 Березня 2018

Розробку бізнес-плану для КП «Чернівціводоканал» профінансував Європейський Союз

ВІД ДОПОМОГИ ДО ДОПОМОГИ / 


Бізнес–план розвитку комунального підприємства «Чернівціводоканал» на 2018-2022 роки та план тарифного регулювання розроблено за грантові кошти Інвестиційного фонду сусідства Європейського Союзу. Це безповоротна технічна допомога, яка передбачена угодою між урядами України та Німеччини на реалізацію заходів Пакету консультаційних послуг, що надається комунальному підприємству в рамках програми модернізації системи водопостачання Чернівців. Кошти технічної допомоги підприємство не повертає.


Загалом вартість усього робочого пакету№2 Консультаційної підтримки, яка надається за рахунок грантових коштів, становить 259 607,40 Євро. Розробка бізнес-плану – це лише частина цього пакету консультаційних послуг, - інформує прес-центр Ратуші.

Бізнес-план КП «Чернівціводоканал» розроблено з урахуванням міжнародних практик професійною міжнародною командою консультантів.

Документ містить аналіз діяльності КП «Чернівціводоканал», зокрема аналізує причини поточного критичного стану справ на підприємстві, пропонує шляхи подолання кризи та розвитку підприємства, містить основні операційні, комерційні та інвестиційні заходи, які планується втілювати у 2018-2022 роках, а також чотири різні моделі тарифного регулювання та прогноз грошового потоку на 5 років у разі їх застосування.

Основні розрахунки бізнес-плану здійснені в Excel файлі, який розміщено на сайті КП «Чернівціводоканал» для аналізу фахівцями та незалежними експертами. Окрім того, є текстове узагальнення розрахунків, доступне чернівчанам для ознайомлення.

Для надання зазначеної консультаційної підтримки за грантові кошти німецький банк KfW залучив відому німецьку компанію GFA Consulting Group ( м.Гамбург). Відповідно до Фінансової міжурядової Угоди виплату грантових коштів банк KfW здійснює за процедурою прямої виплати коштів, тобто безпосередньо відібраним німецьким банком консультантам.

Таким чином, поширена секретарем міської ради Василем Проданом заява про те, що розробка бізнес-плану для КП “Чернівціводоканал” обійшлася підприємству у 8,5 мільйонів гривень і виконана непрофесійно, не відповідає дійсності, може негативно вплинути на міжнародний імідж України, міста Чернівців, комунального підприємства «Чернівціводоканал», як добросовісного партнера, та наносить збиток діловій репутації міжнародних інституцій.

КП «Чернівціводоканал» закликає ЗМІ спростувати та не поширювати зазначену недостовірну інформацію.

Довідково. Консультаційну допомогу КП «Чернівціводоканал»за грантові кошти, в тому числі і у питаннях бізнес-планування, надає міжнародна команда експертів у складі:

Кіс Бурвел (Keith Burwell) – має 30 років досвіду роботи в галузі інжинірингу та підприємств з надання фінансових та економічних послуг на замовлення регуляторів підприємств, міжнародних фінансових установ, національного та регіонального врядування, підприємств та інвесторів приватного сектору, особливо в умовах перехідних економік (фінансовий та економічний аналіз, політика та реформування тарифів, регуляторні положення, аналіз цін, методологія визначення тарифу, інституціональні аналізи та ін.).

Річард Шуен (Richard Shuen) – експерт із економічних та фінансових питань, має понад 14 років досвіду роботи в сфері інвестиційного планування, приватизації, приватно-державного партнерства та залучення приватного сектору, міжнародної торгівлі та бізнесу, фінансів та економіки, особливо, що стосується сектору комунальних підприємств, інфраструктури (водопостачання, енергетика, транспорт), добре знайомий із інструментами економічного та фінансового аналізу інвестиційних проектів та фінансування, а також секторального аналізу та аналізу політики. Має досвід роботи із міжнародними фінансовими установами та донорами (ЄБРР, Світовий банк, ЄІБ, KfW, ADA, EuropeAid тощо), відповідав за підготовку державних службовців з питань інвестиційного планування та фінансування в рамках різних міжнародних проектів.

Кристофер Шарфе (Cristopher Scharfe)– має значний досвід в проведенні інституційного аналізу, розробки та розрахунків тарифів в сфері водопостачання та водовідведення. Володіє навиками стратегічної організації та планування розвитку підприємств водопостачання та водовідведення. Має широкі знання в проектуванні навчальних курсів з експлуатації та технічного обслуговування об'єктів, комп'ютеризації управлінських процедур.

Лутц Клееберг(Lutz Kleeberg) – провідний експерт у сфері водовідведення та водопостачання з 40 роками професійного досвіду (з них 35 років працює у проектах міжнародної технічної допомоги у різних країнах світу). Має досвід роботи в проектах з нарощування потенціалу підприємств сектору водопостачання та водовідведення: розвиток, орієнтований на громади; просування належного державного управління та інституційне підсилення на рівні національних та місцевих органів влади; планування секторальних програм розвитку; розробка секторальних нормативно-правових та регуляторних актів на місцевому та національному рівні; розвиток інфраструктури шляхом державно-приватного партнерства; моніторинг програм. Працював із державними органами та міжнародними донорами, зокрема: GIZ, KfW, ADB, Світовий банк, DFAT та USAID.

Алехандро Перес-Вінклер (Alejandro Perez-Winkler) – має 16 років досвіду в робочому, ескізному та попередньому проектуванні, розробці Генпланів та ТЕО та забезпеченні нагляду на етапі будівництва в рамках проектів з водопостачання та водовідведення, оцінці систем водопроводу, підрахунку втрат, визначенні заходів щодо скорочення втрат та оптимізації експлуатаційних витрат в частині водопідготовки та розподілення. Займався проектуванням магістральних трубопроводів, резервуарів, насосних станцій та водоочисних споруд та споруд для очистки стічних вод, водопровідних та каналізаційних систем, розробкою гідравлічних моделей водопровідних мереж та основних систем водопостачання, в т.ч. напірних магістралей, аналізом водо потреб, оцінкою існуючих водорозподільних систем та заходів реконструкції в Південній Африці, Марокко,Іспанії, Румунії, Еквадорі, Болівії та Танзанії.

Олена Нич – 10 років досвіду у сфері виконання проектів міжнародної технічної допомоги за фінансування Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Світового банку, ЄБРР, Європейського Союзу, в т.ч. надання технічної допомоги підприємствам тепло-, водопостачання і водовідведення та органам місцевого самоврядування з питань фінансового аналізу, фінансового менеджменту, тарифоутворення, інвестиційного і стратегічного планування. Брала участь у розрахунку тарифів на теплову енергію, вироблену з відновлювальних джерел енергії (зокрема з біомаси (соломи) в рамках Проекту USAID «Місцеві альтернативні джерела енергії: м. Миргород»), розробці моделей розрахунку тарифів, фінансового аналізу та фінансового планування для підприємств тепло-, водопостачання і водовідведення, підготовці навчальних програм та проведення семінарів з фінансового аналізу, тарифоутворення, фінансового планування, у розробленні проектів законів та нормативно-правових актів у сфері теплопостачання, водопостачання і водовідведення на запит профільного міністерства. Має досвід оцінки тарифів та довгострокового прогнозування фінансового стану комунального підприємства, обліку довгострокових боргових зобов’язань.

Антон Левицький – має понад 17 років досвіду у сфері надання комунальних послуг та соціального захисту населення, розробки та впровадження інформаційних систем та систем збору платежів для комунальних послуг, аналізу заборгованості підприємств за споживання енергоресурсів, з питань реформування сектору комунальних послуг та соціального захисту споживачів комунальних послуг.

Дмитро Тікунов – має досвід розробки систем управління активами підприємств сфери водопостачання та водовідведення, брав участь в підготовці до застосування системи бенчмаркінгу ключових показників ефективності для національного регулятора в сфері водопостачання та водовідведення, у розробці та впровадженні бізнес стратегій. Має навики консалтингової підтримки підприємств з водопостачання та водовідведення у підготовці бізнес-планів, оптимізації організаційної структури та робочих процесів. 
Переглядів (1130) Коментарів (1) Додати коментар Версія для друку
Інші новини по темі
1. Комунальному підприємству "Чернівціводоканал" заборгували 35 мільйонів гривень. З травня погрожують відключенням
2. У минулому році контакт-центр «Чернівцігазу» опрацював понад 600 тисяч звернень клієнтів
3. До цього варто звикати? Продовжується ліквідація аварії на водогоні «Дністер Чернівці». 2/3 міста залишається без води
4. Через чергову велику аварію на водогоні у «Дністер-Чернівці» більшість міста залишилося без води (СПИСОК ВУЛИЦЬ)
5. Великий спальний район Чернівців "Пд.-Кільцева-Комарова" залишилася без тепла через аварію
Коментарі
Додати свій коментар
  Ваше ім'я
  Місце проживання
  Введіть код
 оновити код
 
 
Увага, коментарі не відповідаючі нашим вимогам будуть видалені.
зачекайте ...


Loading...