У Чернівцях відбулася зустріч народного депутата України Михайла Головка та голови фракції ВО «Свобода» у Київській міськраді, директора НАЦ «Українські студії стратегічних досліджень» Юрія Сиротюка з

СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ / 

Свободівці Юрій Сиротюк та Михайло Головко зустрічі з молоддю, яка навчається у вузах, проводять в багатьох містах України. Вони розповідають про основні принципи державотворення, громадсько-політичні та фінансово-економічні аспекти життя українського суспільства. Минулої п»ятниці така зустріч відбулася зі студентами першого курсу історичного факультету (кафедра політології) ЧНУ.

 

Народний депутат України від «Свободи» Михайло Головко та голова фракції ВО «Свобода» у Київській міській раді, директор НАЦ «Українські студії стратегічних досліджень» Юрій Сиротюк висловили сподівання, що майбутнім політологам буде цікаво почути про теперішні громадсько-політичні реалії України в контексті геополітичних та міжнародних відносин, а також почути думку націоналістів як вийти Україні з кризи, у якій вона опинилась в умовах бездіяльності, корумпованості нині діючої влади та війни на сході України.

 

Як повідомили БукІнфо у прес-службі Чернівецької обласної організації ВО "Свобода", акцентуючи на цих та інших важливих питаннях увагу, народний депутат-свободівець Михайло Головко, зокрема, зазначив, що сьогодні Україна має дві болючі проблеми – зовнішнього і внутрішнього ворога. Зовнішнього – це війна з російським окупантом, і внутрішнього – це п"ята колона: ті самі сепаратисти, зрадники, корупціонери тощо. І найгірше, що може бути для нації, - це еліта, вихована колонізаторами. На жаль, за 26 років незалежності у нас не було політичної еліти, яка б відстоювала національні інтереси.

 

Свободівець Михайло Головко наголосив, що, на жаль, сьогоднішня економіка України має один із найменших у Європі та світі державний сектор. Якщо Польща, Австрія має по 30%. США ‒ більше 20%, а в Україні ‒ лише 10-12%. За роки незалежності розпродали більше 29 тисяч заводів, фабрик і підприємств на суму 61 мільярд гривень. Тобто це менше ніж по мільярду гривень за кожне підприємство.

 

- Більшість з них не працюють, вони порубані на металобрухт. Вважаю, що це є планомірне знищення української економіки. Тому депутати від «Свободи» не голосували за закон про приватизацію державного майна і власності, який проштовхнули народні депутати, бо він передбачає спрощену процедуру прихватизації державної власності. Влада хоче остаточно продати за копійки залишки української економіки, гігантів, які можуть складати гідну конкуренцію на світових ринках: Одеський припортовий завод, завод Антонова, "Турбоатом"… Таке стратегічне підприємство як "Турбоатом", наприклад, входить у четвірку найбільших підприємств світу по виробництву турбін, має 16% світового ринку і приносить 16 мільярдів доходу… Це абсурд, як можна продавати курку, яка несе золоті? Ця влада, і це є очевидно, не має на меті залучати інвестора, наводити порядок, піднімати економіку, боротися з корупцією, - наголосив Михайло Головко.

 

 

За його словами, потрібно не розпродувати, а навпаки ‒ повертати в державну власність стратегічні підприємства, зокрема обленерго та енергогенеруючі компанії. Народні депутати від «Свободи» ще в 2015 році зареєстрували у парламенті законопроект №1856, згідно з яким керівники державних підприємств, які довели їх до банкрутства, повинні постати перед кримінальною відповідальністю. Це убезпечить державу від схеми продажу держпідприємств за копійки. Однак, як стверджує Михайло Головко, влада не хоче їх розглядати. Тимчасом "Свобода" готова взяти на себе відповідальність і це здійснити.

 

 

Разом з тим, - зазначає народний депутат, за 26 років незалежності в Україні не збудовано жодного державного підприємства. Це свідчить про нездатність цієї влади керувати державою.

 

 

Директор НАЦ «Українські студії стратегічних досліджень», голова фракції ВО «Свобода» у Київській міській раді Юрій Сиротюк наголосив на тому, що «допоки в Україні така ситуація, ми всі є учасниками війни, яка триває не лише на сході, а й по всій Україні - з внутрішнім ворогом».

 

За словами свободівця Юрія Сиротюка, за роки незалежності завдяки активному проведенню лівої та ліволіберальної зовнішньої політики, Україна, на жаль, опинилась біля розбитого дипломатичного корита, коли долю України вирішують інші закордонні центри. Це призвело до того, що з постколонії Україна перетворилась в неоколонію, українська держава, як ніколи, стала слабка і не готова відповісти на виклики. Але українські націоналісти готові повернути Україні належне місце на світовій арені і в політиці.

 

 

- Не може одна з найбільших європейських націй бути у такому нікчемному геополітичному міжнародному становищі. Питання в тому – яку стратегію веде сьогодні Україна, яка її довготривала ціль? Чи ми хочемо бути просто бідним родичем і відпавши від Росії, пристати до когось іншого? Ми, українські націоналісти, знаємо, і наші попередники знали, яке місце у світі повинна займати Україна, ми маємо стратегію зовнішньої політики, стратегію як зробити державу великою країною, яка поверне нас з ілловайського котла Мінських договорняків, стратегічно дозволить зберегти українську ідентичність. Україною має керувати націоналіст, бо немає жодної європейської країни, якою б в умовах незакінченої національно-визвольної революції, що триває останніх 100 років, і в умовах зовнішньої агресії ворога, - не будував би націоналіст. Я щороку провожу захід у Києві, який називається «Бандерівські читання», мета яких показати, що націоналізм – це не лише «Слава Україні – Героям слава» і перші добровольці на Майдані і на фронті. Націоналісти – це ті люди, які знають як змінити країну, - сказав свободівець Юрій Сиротюк.

 

 

На завершення зустрічі студенти задали чимало запитань представникам ВО «Свобода». Деякі молоді люди вступили у відкриту дискусію з націоналістами, зокрема з тих питань, які стосувалися приватизації. Михайло Головко та Юрій Сиротюк на всі запитання дали вичерпні відповіді. Спілкування студентів зі столичними гостями продовжилось і після зустрічі, молоді люди також фотографувалась зі свободівцями, просили автографи.

 


 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації