БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  АРМІЯ   >>> 12 Сiчня 2018

Ніхто з влади і чернівецьких депутатів не прийшли на прощання із загиблим в АТО буковинцем (ОНОВЛЕНО)

ЯКА ГАНЬБА! /


Волонтери прийшли на сесію Чернівецької міської ради, аби запитати, чому депутати проігнорували прощання з Героєм. Сьогодні до Чернівців привезли загиблого 10 січня в зоні АТО Володимира Анадимба. Прощальний молебень провели у Соборі Успіння Пресвятої Богородиці УГКЦ. Проте жодного представника влади і депутатів на прощанні не було.

 

- Невже ви не знали, що сьогодні буде відбуватися прощання?.. – запитала у депутатів Галина Абрам`юк, волонтерка. – Невже не могли перерватися на кілька хвилин, аби зайти до Собору і запалити свічку за упокій Героя?! Скажіть, він за кого йшов боронити Україну?.. Не за кожного з нас?..   

 

- Ви ніби не бачите і не знаєте, що у країні йде війна. Ви закриваєтеся від матері і дітей, які сьогодні біля труни падали на коліна від горя, - говорить Леся Хомко, волонтерка.

 

– Вся Україна з великою шаною зустрічає хлопців, які віддали життя за те, аби ми жили в мирі. Вся Україна на колінах і з похиленою головою зустрічає своїх Героїв.А як ви так можете?! Вам буде цікаво: Чернівці прощаються із загиблим в АТО Володимиром Анадимбом Депутати стоячи вислухали волонтерів. Після того, як вони вийшли із сесійної зали, настала тиша.

 

"Володимир Борисович Анадимб (позивний Бетмен) народився 14 жовтня 1986 року у селі Федорівка Каховського району Херсонської області. Мешкав у селі Тереблече Глибоцького району Чернівецької області. 10.06.2016 року він підписав із ЗСУ контракт та потрапив до свого нового підрозділу. Солдат, розвідник розвідувального взводу розвідувально-диверсійної роти 46-го окремого батальйону спеціального призначення "Донбас-Україна". Загинув 10 січня в районі Світлодарської Дуги внаслідок осколкового поранення, отриманого під час гранатометного обстрілу наших позицій. Поховання відбудеться завтра, 13 січня, у селі Тереблече. У нього залишились батьки, брат, дружина та двоє дітей".