БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ОСВІТА   >>> 12 Сiчня 2018

Нардеп Рибак вважає, що відкриття сучасної школи у Йорданештах стане "важливим кроком для покращення освіти у селах області"

ЗНАКОВА ПОДІЯ / 

11 січня у селі Йорданешти Глибоцького району урочисто відкрили будівлю нової загальноосвітньої школи I-III ступенів.


У церемонії відкриття взяли участь міністр освіти і науки Лілія Гриневич, міністр закордонних справ України Павло Клімкін, міністр закордонних справ Румунії Теодор-Віорел Мелешкану, міністр національного виховання Румунії Лівіу-Маріан Поп, представники крайової влади, дипломати, а також народний депутат від «Солідарності» Григорій Тіміш та голова Чернівецької територіальної організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», народний депутат України Іван Рибак.

Як повідомляє прес-служба обласної організації БПП "Солідарність", народні депутати разом з гостями заходу оглянули приміщення новозбудованої школи та поспілкувалися з педагогічним колективом.

«Надзвичайно приємно, що учні нарешті можуть навчатися у новозбудованій школі. Впевнений, що відкриття сучасної школи у Йорданештах стане важливим кроком для покращення якості освіти, зокрема, у селах Чернівецької області. Бажаю учням нових злетів, великих успіхів та незгасної жаги до знань», – зазначив Іван Рибак.

Будівництво школи у селі Йорданешти розпочалося у 2011 році поряд зі старою, аварійною, яку побудували ще за часів Австро-Угорщини. Будівництво кілька разів припинялося час через недофінансування. Нова школа має охопити навчальним процесом 264 учня.