БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 11 Сiчня 2018

Допитами і судами влада хоче відволікти мене від політичої діяльності, а українців від участі у мирних акціях - Саакашвілі

МІХО НЕ ЗДАЄТЬСЯ / 


Допитами, судами та справами проти Саакашвілі влада та правоохоронці хочуть відволікти його від політичої діяльності, а українців від участі у мирних акціях.


На цьому наголосив лідер партії "Рух Нових Сил" Михайло Саакашвілі після допиту в СБУ, інформує прес-служба цієї партії.

Він повідомив, що на допиті його питали виключно про протестні акції.

"Залишився радянський дух і звичайна заказуха. Мене питали про мирні акції, я розповів як їх організовують, як координують з політсилами, як збирають людей - я там прочитав курс з політології. Всі питання стосувались акцій, жодного натяку на кримінал, це політична справа", - зазначив Саакашвілі.
 

Він запевнив, що продовжуватиме боротьбу, як б влада не намагалась відволікти його від політичної діяльності.

  

" На моє політичне переслідування витрачаються величезні кошти, замість того, щоб розслідувати вбивства на Майдані, пред'являють звинувачення Давіду Сакварелідзе, Юрію Дерев'янку та іншим, щоб ми цим процесом займались, а не політикою. Я буду ще більше йти проти системи, щоб її знищити. Я не буду звертати увагу на ці речі.",- запевнив лідер РНС. 

Також, Михайло Саакашвілі анонсував початок збору людей для побудови нової влади. Він запевнив, що їздитиме по Україні, щоб зібрати 300 спартанців - людей з новими методами побудови країни. 
 
Справу проти Саакашвілі ведуть прокурори, які приховали правду про рішення по спецконфіскації 1,5 млрд доларів Януковича. Вони та оточення Порошенко причетні до грабування України і повинні понести за це відповідальність.

Про це заявив лідер партії "РУХ НОВИХ СИЛ" Михайло Саакашвілі на брифінгу перед розглядом апеляції прокурорів щодо запобіжного заходу Михайлу Саакашвілі.

Лідер РНС зазначив, що справа пов'язана з грошима Януковча і Курченка, яку йому "шиють" тягнеться від Краматорського суду - суду, де прийняли рішення по спецконфіскації $1,5 млрд Януковича та приховали його.

"Вчора всесвітньо відоме ЗМІ Аль-Джазіра опублікувало засекречене рішення Краматорського суду по спецконфіскації $1,5 млрд Януковича. В цьому ганебному документі йдеться, що ці прокурори, зокрема Говорущак, виявляється вели справу про конфіскацію коштів Януковича. Є вирок, де зазначено, що гроші виводили особистий фінансист Порошеншка Пасенюк і голова НБУ Гонтарєва. Вони вивели 1,5 млрд доларів за межі України і приховували це від українського народу", - заявив Саакашвілі.

"Посилаючись на цей Краматорський суд вони створили проти мене фейкову справу, але прикривають Гонтарєву", - додав Саакашвілі.

Саакашвілі наголосив, що винні у цій справі мають нести відповідальність, в тому числі Гонтарєва, Пасенюк, Генпрокурор Луценко, прокурор Говорущак та сам Порошенко.

"Де справа на винних у цьому? Мова йде про величезний грабунок України. Вони грабували при Януковичу і грабують зараз. Ці люди мають сидіти в суді зараз. Давіду Сакварелідзе хочуть дати 10 років за перетин кордону, а Гонтарєва відпочиває на тропіках. Вони зараз фабрикують проти мене справи, щоб я мовчав про їх схеми. Але я буду про це говорити і доб'юсь, щоб проти Генпрокурора та інших були введені міжнародні санкції. Ці прокурори мають носити тюремну форму", - наголосив Саакашвілі.
 
Фото REUTERS