БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  КОРДОН   >>> 11 Сiчня 2018

Україна відкриє у Чернівецькій області два нові пункти пропуску на кордоні з Румунією у 2018 році

НАРЕШТІ? /

Україна і Румунія відкриють нові пункти пропуску на кордоні в першій половині 2018 року. Про це заявив міністр закордонних справ Румунії Теодор Мелешкану на спільній на прес-конференції з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним у Чернівцях, передає "Інтерфакс-Україна". Загалом мова йде про два пункти пропуску – "Дяківці – Раковець" та "Красноїльськ – Вікову де Сус".

 

Вондночас, як інформує molbuk.ua, Клімкін Зокрема він назвав жахливою ситуацію, коли на 235 кілометрів кордону діє тільки один міжнародний пункт пропуску українсько-румунського кордону "Порубне".

"Це наша проблема, і ми її негайно вирішимо. Гроші на добудову пунктів пропуску в Красноїльську і Дяківцях виділені, їх відкриють цього року", - заявив Клімкін.

Водночас урядовець повідомив, що він мав розмову зі своїм румунським колегою Теодором Мелешкану щодо відкриття пішохідних пунктів пропуску.

"Я дізнався, що для того, аби відвідати родичів, які знаходяться за 15 кілометрів, людям треба їхати 150 кілометрів. Це неприпустимо. Мають бути пішохідні пункти пропуску, над цим також будемо працювати. Особливо це питання стосується гірських регіонів", -додав він.

У свою чергу Теодор Мелешкану сказав, що з боку Румунії міжнародні пункти пропуску повністю облаштовані і готові працювати.

"Інфраструктурно у нас пункти повністю облаштовані. Чекаємо, поки з боку України все буде готово і повністю запустимо процес", -сказав Мелешкану.

 

Фото МБ