БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 11 Сiчня 2018

Польща не надасть політичного притулку політологу Хавичу, якщо по ньому буде кримінальна справа за сепаратизм - Клімкін у Чернівцях

СПРАВА ХАВИЧА / 


Міністр закордонний справ України Павло Клімкін розповів у Чернівцях про заяву політолога Олега Хавича з проханням отримати політпритулок в Польщі. "Минулоріч Польща надала притулок тільки 88 українцям. Тому про масовість біженців до сусідньої країни не йдеться. Про це інформує Агенція АСС.

 

Знаю, що є кримінальна справа. Йому закидають сепаратизм. Коли завершиться провадження, тоді будемо звертатися до наших польських колег. Польща не буде давати притулок тим, по кому є кримінальна справа. Тому зараз не буду коментувати дану справу", - сказав міністр.

 

Нагадаємо, у березні біля готелю "Буковина" виник серйозний конфлікт між активістами та політологом Олегом Хавичем Тоді учасники АТО та волонтери звинуватили голову громадської організації захисту нацменшин політолога Олега Хавича у сепаратизмі, після чого патрульні одягли на нього кайданки та відвезли у райвідділок. Наприкінці квітня в орендованій київській квартирі подружжя Хавичів були обшуки.

 

Павло Клімкін зараз у Чернівцях, триває його зустріч з журналістами у приміщенні Чернівецької ОДА. Зранку міністр був у Йорданештах, де вітав місцевих жителів з відкриттям нової школи.

 

Фото з архіву БукІнфо та ІА АСС