БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПЕРСОНАЛІЇ   >>> 10 Сiчня 2018

У четвер, 11 січня в Чернівецькій області відбудеться зустріч Міністрів закордонних справ України Павла Клімкіна та Румунії Теодора Мелешкану. З ними буде й Лілія Гриневич

ОЦЕ ГРАФІК! / 


Також в цей день Чернівецьку область з робочим візитом відвідає Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич. Очікується, що за участю Міністра закордонних справ України П. Клімкіна, Міністра закордонних справ Румунії Т. Мелешкану Міністра освіти і науки України Л. Гриневич, місцевої виконавчої влади відбудеться урочисте відкриття новозбудованої Йорданештської загальноосвітньої школи I–III ступенів. Початок о 09.00. Одразу після урочистої частини відбудеться підхід до преси Лілії Гриневич.

 

Як повідомляє "Дзеркало тижня", Мелешкану приїде в Україну для чергового обговорення мовного питання закону "Про освіту"

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін та міністр закордонних справ Румунії Теодор Мелешкану 11 січня під час зустрічі у Чернівцях обговорять забезпечення освітніх прав румунської національної меншини.

Як повідомили в прес-службі МЗС, під час зустрічі керівники зовнішньополітичних відомств планують обговорити широке коло питань двостороннього співробітництва на міждержавному та регіональному рівнях. Зокрема, планується, що міністри також обговорять питання забезпечення освітніх прав румунської національної меншини та імплементації положень нового закону "Про освіту" з урахуванням висновків Венеціанської комісії.

Також запланована зустріч керівників дипломатії України і Румунії з керівництвом Чернівецької обласної державної адміністрації та міста Чернівці, а також представниками активу румунської громади області.

Раніше Європейська комісія за демократію через право опублікувала рекомендації, що стосуються українського закону "Про освіту", зокрема, так званої "мовної статті". У висновках пропонується внести зміни до ст. 7 цього закону ("мовна стаття") для запобігання можливої дискримінації мов, що не належать до мов Європейського Союзу.

 

За повідомленням прес-служби ОДА, орієнтовно о 10.45 - в Чернівецькій обласній державній адміністрації (каб. 301, мала зала засідань) Павло Клімкін поспілкується з пресою.


За результатами офіційної зустрічі міністрів закордонних справ України та Румунії у форматі віч-на-вічта переговорів у складі делегацій о 12.30 - у (каб. 301, мала зала засідань, ОДА) передбачається проведення спільної прес-конференції Павла Клімкіна та Теодора Мелешкану.

 

Також 11 січня о 14.20 Міністри закордонних справ України та Румунії спільно з Міністром освіти і науки України покладуть квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку та Міхаю Емінеску (м. Чернівці, вул. Йосипа Главки, 20, вул. Університетська,7).