БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  БЛАГОДІЙНІСТЬ   >>> 21 Грудня 2017

До свята Миколая чернівецькі свободівці та активісти «Студентської Свободи» відвідали сімейний дитячий будинок родини Кушнірів (ФОТОРЕПОРТАЖ)

ДАРУНКИ ВІД МИКОЛАЯ / 


Ініціатива буковинських свободівців відвідати на Миколая дитячий будинок сімейного типу родини Кушнірів – Василя та Валентини з»явилася тому, що в наш час не кожна сім»я відважиться на таке непросте рішення - всиновлення чужих дітей. Отож повернувшись з Хотина від родичів Героя московсько-української війни Сашка Коваля, свободівці міської організації та активісти профспілки «Студентська Свобода» приїхали до дітей та батьків цієї славної багатодітної родини. І не з порожніми руками, а з подарунками від Святого Миколая.

 

Як повідомляє прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода", щоб всі залишились задоволеними, свободівці та громадські активісти попередньо поспілкувалися з матір’ю сімейства, з»ясували які у кого з дітей уподобання і з огляду на це підготували подарунки для родини Кушнірів. А ще передали зелений гостинець – лісову красуню - ялинку від свободівця-депутата Чернівецької обласної ради із Заставни Івана Апостолюка. Радість від дарування та отримання подарунків і в гостей, і в дітей родини була непідробною, тож залишила найсвітліші спогади.

 

- Затишна та добросердечна атмосфера життя в сімейному дитячому будинку родини Кушнірів вразила нас з перших хвилин зустрічі. Мама, батько, дядько (брат глави сімейства), який цими днями гостює в родині, а також діти дуже тепло нас прийняли, запросили до будинку і в цій добрій атмосфері ми дуже швидко знайшли спільну мову, - ділиться враженнями голова ВО «Свобода» на Буковині Віталій Мельничук.

 

Поки одні гості більше спілкувалися з дорослими та старшими дітьми про життя родини, інші активісти зосередили навколо себе молодших діток і оскільки в багатьох подарунках були заготовки, ті одразу ж приступили до діла - виготовляли ялинкові прикраси, малювали на новому мольберті, з кінетичного піску ліпили різні фігурки, деталі машин та механізмів.

 

Так за добрими справами пройшов час і гостям вже треба було прощатись, хоч реально не хотілось, бо їхні душі прикипіли до цієї добропорядної родини, яка виховує 13 своїх та прийомних дітей. Справді, не можна порівняти життя дітей в державних інтернатних установах та в дитячих будинках сімейного типу з великою та світлою родиною, такою, як, наприклад, родина Кушнірів, у якій вони побували. Свободівці певнені, що цей візит до родини не останній, зустрічі продовжаться.