БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 19 Грудня 2017

Ванзуряка і всю обласну команду Руху Нових сил невідомі асенізатори "привітали" з Днем Святого Миколая

ЖГІТЄ ЄСЧО! /


У переддень великого релігійного свята Миколая "невідомі активісти" розповсюдили по Чернівцях та області газету без вихідних даних проти керівників Руху Нових Сил на Буковині.

 

«Ось так нас сьогодні зранку «привітали» наші політичні опоненти. Ця кампанія «чорного піару» почалася, коли команда Саакашвілі та інші організації розгорнули наметове містечко під Верховною Радою. Тоді подібну «чорнуху» друкували на сумнівних сайтах і розсилали нашим рідним в особисті повідомлення, - зазначила в коментарі БукІнфо голова Чернівецького міського осередку Руху Нових Сил Ольга Мотуляк.

 

Для них немає нічого святого – вони готові паплюжити абсолютно все – наші сім’ї, рідних, друзів, обливають їх брудом. Ми були готовими, що задля збереження існуючого режиму і політичного впливу вони опуститься до таких ницих методів боротьби – чекати від тих людей, до яких ми стоїмо в опозиції, чогось іншого – не варто. Це – їх методи. Підлі, брудні, такі ж, якими свого часу користувалися люди Януковича. В них немає ніяких аргументів проти нашої діяльності, тож не дивно, що вони вдалися до особистих образ. Так само влада намагалася дискредитувати нашу боротьбу провокаціями біля палацу «Жовтневого» у Києві. Я знаю, що це – не кінець, і плануються й інші провокації, та ми готові до всього , навіть до арештів та переслідувань. Але це значить, що ми на правильному шляху і будемо іти ним до кінця» - каже Ольга Мотуляк