БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  БЛАГОДІЙНІСТЬ   >>> 19 Грудня 2017

Волонтери зібрали на аукціоні кошти на обладнання для лікування бінокулярного зору

З МИРУ ПО НИТЦІ / 


На благодійному аукціоні пряникових будиночків, який відбувся 16-17 грудня у Центральному палаці культури, вдалося зібрати 26 тисяч 461 гривню. Ще понад 2 тисячі гривень виручили за пряниковий театр, який спекла керівник благодійного фонду «Волонтерський рух Буковини» Катерина Пономарьова.


2310 гривень було отримано за продаж будиночків, пряників та з благодійних внесків, повідомляє прес-служба міської ради.

Завдяки зібраним коштам волонтери зможуть придбати апарат для діагностики та лікування бінокулярного зору дітей. Кращі пряникові будиночки визначали у чотирьох номінаціях Переможців обирали після голосування відвідувачів виставки та інтернет-голосування на сторінці “Волонтерського руху Буковини” у соціальній мережі.
 
Переміг рожевий будиночок, створений працівниками одного з чернівецьких готелів. Триповерхова мармеладна башта Людмили Кулієвич перемогла в номінації “кращий будиночок дорослих кондитерів”. “Школа майбутнього” 13-річного Михайла перемогла у номінації на кращий будиночок серед кондитерів-дітей.