БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  МАС-МЕДІА   >>> 8 Грудня 2017

Чернівецьку філію Суспільного мовлення очолить Ольга Гришин-Грищук (ОНОВЛЕНО)

ВІТАЄМО! / 

За результатами конкурсу менеджеркою Чернівецької філії Суспільного обрали Гришин-Грищук Ольгу, а продюсером – Максима Волошина.

Гришин-Грищук Ольга працювала директоркою Чернівецького обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, де займалася стратегічним плануванням діяльності центру, керувала щоденною роботою, планувала й стежила за виконанням бюджету установи, здійснювала кадрову роботу. Ольга має досвід у залученні бюджетних та грантових коштів для соціальних проектів. Раніше також працювала регіональною координаторкою руху Чесно.

Максим Волошин із 2014 року працював головним редактором на Чернівецькому громадському телебаченні, керував редакцією, створенням онлайн-ресурсу, був продюсером низки циклових телепередач та серії журналістських розслідувань. Паралельно з цим керував та продюсував різноманітні медіа-програми.

Нагадаємо, що вперше в історії НСТУ керівників регіональних філій не призначали, а обирали на відкритому конкурсі. Взяти участь у конкурсі могли всі охочі, які відповідали кваліфікаційним вимогам, зазначеним у Положенні про конкурсний відбір на посаду менеджера та продюсера філії.

Загалом заявки на участь у конкурсному відборі подали 234 кандидати: 124 – на позиції продюсерів філій, 110 – на менеджерів. Прийом документів тривав із 8 до 21 листопада. Заявки від кандидатів на посади менеджера та продюсера Криворізької філії Суспільного приймалися до 27 листопада, оскільки відбір керівників для цього мовника стартував 14 листопада.

Співбесіди з кандидатами на посади продюсерів та менеджерів філій Суспільного розпочалися 27 листопада й тривали до 5 грудня. Правління ПАТ "НСТУ" обрало 12 менеджерів та 16 продюсерів. Загалом вакантних позицій було 22 для менеджерів та 23 для продюсерів. Із переможцями конкурсу підпишуть строкові трудові договори, які в подальшому можна буде продовжити.

Свою роботу на посадах менеджерів та продюсерів філій переможці конкурсу розпочнуть з понеділка, 11 грудня. І протягом наступного тижня члени правління ПАТ "НСТУ" та директори департаментів Центральної дирекції НСТУ відвідають регіональні філії, аби представити колективам нових керівників, та розповісти про подальший хід реформи.

Дізнатись більше про процес відбору можна на офіційному сайті.

 За результатами конкурсу менеджером Чернівецької філії Суспільного стала Ольга Гришин-Грищук.Водночас, посаду продюсера Чернівецької філії Суспільного за результатами конкурсу отримав Максим Волошин.Обоє переможців конкурсу є засновниками громадської організації "Громадське телебачення "INFOKEY" у Чернівцях.