БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ОБЛАСНА ВЛАДА   >>> 6 Грудня 2017

Депутат облради Віталій Захарюк звернувся до колег за підтримкою внести на розгляд сесії питання про припинення репресій проти опозиції в Україні

ЯКЕ ЛИЦЕ В ОБЛРАДИ? /


Завтра має відбутися сесія Чернівецької обласної ради. Зважаючи на події, що відбулися у нашій державі, коли Президент України дозволив собі зводити особисті рахунки з політичним опонентом силовим способом, я, разом з колегами з різних політичних партій зареєстрували проект рішення про звернення депутатів місцевих рад до депутатів Верховної ради та Президента України, в якому йдеться про те, що дії влади по відношенню до опозиції є нічим іншим, як злобою і помстою влади за багатомісячну критику дій влади.

 

Про це йдеться у дописі на Facebook депутата обласної ради Віталія Захарюка.

 

Ці дії державної влади є нелогічними, бездумними і без аналізу їх можливих наслідків і вони мають явні ознаки злочинної діяльності проти української суверенності та вже отримують негативну оцінку міжнародного співтовариства, дипломатичних представництв ряду держав.

 

На завтрашньому голосуванні я дуже сподіваюсь на підтримку колег, адже це звернення – індикатор того, наскільки буковинські обранці готові захищати інтереси звичайних людей.

 

Зараз – не час гратися у політичні принципи. Ми повинні чітко задекларувати свою позицію щодо дій Президента.

 

"Дуже прошу колег поставитися з розумінням до ситуації та внести голосування за звернення до Президента та Верховної Ради першим питанням порядку денного", - зазначив Віталій Захарюк.