БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПРОТЕСТИ   >>> 6 Грудня 2017

Прихильники Саакашвілі провели у Тбілісі «попереджувальну акцію». Порошенко назвав наметовий табір під ВРУ проплаченою "гоп-компанією"

ГАРЯЧА ТЕМА / 

Партія колишнього президента Грузії Міхеїла Саакашвілі «Єдиний національний рух» провела в центрі Тбілісі мітинг на захист свого лідера. Вони заявили, що акція повинна стати попередженням про неминучість масових протестів у разі, якщо Саакашвілі опиниться в грузинській в’язниці.


Про це повідомляє «Радіо Свобода».

Близько трьох тисяч однопартійців Саакашвілі зібралися біля пам’ятника Шота Руставелі в центрі грузинської столиці. Напередодні, голова політичної ради партії, Ніка Мелія, назвав майбутню акцію «маніфестацією гідності». Опозиціонери не виключають, що Міхеїла Саакашвілі незабаром екстрадують з Києва, і він виявиться в одній з в’язниць Тбілісі. У Грузії проти нього порушено чотири кримінальні справи.

Як заявила під час ходи одна з лідерів партії, депутат Тінатін Бокучава, «грузинський народ не дозволить українському олігарху Петру Порошенко і засновнику правлячої партії «Грузинська мрія» мільярдерові Бідзіна Іванішвілі придушити волю народів до свободи і здійснити репресії проти Саакашвілі за завданням президента Росії Володимира Путіна».
 

Опозиціонери попередили, що мають намір уважно стежити за розвитком подій в Києві та не виключають набагато більш масштабних акцій протесту в майбутньому. Поліція не заважала учасникам «маніфестації гідності» рухатися по проспекту Руставелі, хоча в результаті ходи, центральний проспект міста перекрили на кілька годин. 

 

Порошенко назвав табір Саакашвілі «профінансованою з Москви гоп-компанією»

Президент Петро Порошенко прокоментував учорашні події із затриманням лідера «Руху нових сил» Міхеїла Саакашвілі.

Про це Порошенко сказав сьогодні, 6 грудня, під час візиту на Яворівський полігон на Львівщині.

«Те, що вчора побачила і почула вся країна, приголомшило і шокувало усіх», – зазначив Порошенко. Він подякував СБУ, ГПУ «за професійну роботу із захисту національних та державних інтересів».

«Український народ ще до силовиків розкусив профінансовану із Москви гоп-компанію, тому і проігнорував цей табір під Верховною Радою», – додав Порошенко.

Президент зазначив, що право людей на мирний протест було захищене, «хоча організатори жадали крові, всіляко провокували силовиків».

Раніше Президент наголосив, що «армія не для того тримає фронт, щоб ворог орудував у тилу», зазначивши, що відчуває в цьому плані підтримку українського суспільства. 


Мітинг прихильників Саакашвілі у Тбілісі. Головне фото: EPA