БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  СПОРТ   >>> 6 Грудня 2017

Буковинські свободівці і далі підтримують Хотинську команду юних гандболісток на Чемпіонаті України (ФОТО)

ТАК ТРИМАТИ! / 


Учора в місті Хотин розпочалися зональні змагання Чемпіонату України серед дівчат 2005 року народження «Стрімкий м'яч», на участь у які подали заявки юні гандболістки з Кам'янця - Подільського, Ужгорода, м. Сквир Київської області та м. Хотина. Змагання за титул кращих юних гандболісток у Хотинській ДЮСШ проходять з 5 по 7 грудня. Розпочались змагання традиційно з хвилюючих офіційних моментів - Гімну України, підняття державного прапора та вітальних слів.

 

В урочистостях з нагоди проведення Чемпіонату з гандболу взяв участь і виступив голова Чернівецького обласного комітету ВО «Свобода», заступник голови Чернівецької обласної ради Віталій Мельничук.


Свободівець підкреслив, що «завдяки високим результатам на інших зональних, а також всеукраїнських змаганнях юних гандболісток ДЮСШ м. Хотина під керівництвом знаного у Чернівецькій області та й в Україні тренера з гандболу Ігоря Кондратюка, федерація Гандболу України вперше за останні роки дозволила проводити зональні змагання Чемпіонату України серед дівчаток саме у Хотині».

«Незважаючи на фінансові та інші труднощі, команда гандболісток Хотина упродовж останніх років утверджується, зростає, стабільно розвивається і є гордістю спортивної еліти не лише Хотинщини, але й всієї Чернівецької області. Ми можемо не лише з приємністю говорити чи констатувати факт того, що хотинські гандболістки є одними з найкращих в Україні, але й знаходити можливості підтримувати їх на рівні району та області.
 


Чернівецька обласна організація ВО «Свобода» знову знаходить можливість підтримати хотинських вихованок тренера Ігоря Кондратюка. Крім того за підсумками нинішніх зональних змагань свободівці та бійці ГО «Легіон Свободи» найкращому гравцю зонального чемпіонату України серед дівчаток 2005 року «Стрімкий м’яч» в якості додаткового морального стимулу будуть вручати Кубок імені Героя російсько-української війни хотинчанина Олександра Коваля.
 
 
Це буде знаково, адже саме Сашко Коваль у Хотині та Чернівецькій області ще до початку Революції Гідності, активно займався громадською роботою в молодіжному середовищі та на рівні всієї громади, ініціював та реалізовував багато різного роду справ та проектів.
 


Що ж до вчорашнього матчу, то в результаті напруженої боротьби перемогу здобули господарі - юні гандболістки Хотинської ДЮСШ, успішно перемігши команду суперниць Ужгорода з рахунком 22:10. Для виходу у фінал Чемпіонату України господарі зональних змагань мають ще змагатися з командою з м. Сквири Київської області. Щиро бажаємо хотинській команді юних гандболісток перемоги в цих зональних змаганнях та яскравих перемог у фінальних змаганнях на всеукраїнському рівні.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"