БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  БІЗНЕС   >>> 6 Грудня 2017

Ощадбанк впевнено утримує лідерські позиції за приростом депозитів. Портфель строкових депозитів фізосіб збільшився за 9 місяців поточного року на 9,6 млрд. грн.

СВІЙ ДО СВОГО ПО СВОЄ* /


Відповідно до «Огляду банківського сектора» Національного банку України Ощадбанк упевнено зберігає лідерство на ринку депозитів фізичних осіб. В огляді Нацбанк уточнює, що частка держбанків у депозитах фізичних осіб у третьому кварталі зросла на 0,4 в.п. При цьому приріст таких вкладів у третьому кварталі забезпечив саме Ощадбанк, тоді як інші держбанки скоротили частку по депозитах. Про це свідчить динаміка показників діяльності банку: протягом третього кварталу поточного року портфель строкових депозитів фізосіб збільшився на 4 млрд. грн., за 9 місяців поточного року – на 9,6 млрд. грн. (з урахуванням курсових коливань).

 
Це найкращий результат серед банків України, зокрема державних, що є безперечним свідченням довіри вкладників та позитивно впливає на стан ліквідності Ощадбанку. 
Одним із факторів, який впливає на зростання депозитної бази, є те, що Ощадбанк має статус державного банку та гарантує надійність збереження коштів. Крім цього, Ощадбанк швидко змінюється –  активно розширюється функціонал дистанційних каналів обслуговування «Ощад 24/7», впроваджуються оновлені бізнес-процеси, по всій країні відкриваються відділення нового формату – банківські установи, обладнані згідно з сучасними світовими стандартами.
Вклади Ощадбанку задовольнять потреби найширшого кола клієнтів з різним рівнем доходів і можливостями управління коштами. Банк пропонує три депозити: базовий «Мій депозит», вклад для пенсіонерів – «Мій пенсійний депозит» та бонусний «Мій прогресивний депозит». Усі вклади можна відкрити у гривні, доларах США або євро.
А тим, хто не хоче витрачати час, ідучи до відділення банку та підписуючи купу паперів, відтепер можна просто зайти в «Ощад 24/7» зі смартфону, планшету чи комп’ютера та оформити депозит у кілька кліків. Для цього необхідно оновити мобільний додаток «Ощад 24/7» у PlayMarket або App store, увійти в меню «Депозити» та обрати умови вкладу  – суму, валюту, термін розміщення, спосіб виплати відсотків, можливість поповнення. Перевагою онлайн-депозитів є те, що  відсоткова ставка за ними на 0,5% у гривні та 0,25% в іноземній валюті вище ніж за вкладами, відкритими у відділенні.
Прес-служба Ощадбанку
*на правах реклами