БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПРОТЕСТИ   >>> 6 Грудня 2017

Ребус для Мунтяна: як опозиційному голові обласної ради зберегти лице і не викликати гніву столичної влади?

МУНТЯН - В ПАТОВІЙ СИТУАЦІЇ / 


Громадські активісти, учаники АТО та просто небайдужі буковинці сьогодні зібрались у Чернівцях в будинку з левами з вимогою до голови обласної ради та голови обласної державної адміністрації публічно дати оцінку діям Президента щодо арешту Михайла Саакашвілі. Ми хочемо чітко почути свою позицію – ви з людьми чи з владою? За чи проти політичних переслідувань?

 

Про це на своїй сторінці у Facebook написала голова Чернівецької міської організації РНС Ольга Мотуляк.

 

За її словами, замість того, щоб виконувати свої обіцянки, Порошенко вдається до розправ над політичними опонентами. Хочемо запитати у Президента: він вже завершив АТО, яке мало тривати години, а не роки? Замість того, аби зосередитись на реальних ворогах, він бореться зі своїм особистим опонентом.

 

Чи приходила ось так СБУ до когось із сепаратистів? До Медведчука? Ми стоятимемо на захисті демократії та прав на свободу до останнього!

 

Депутат Чернівецької обласної ради Віталій Захарюк та депутат Чернівецької міської ради Іван Гончарюк зареєстрували проекти рішень про звернення депутатів місцевих рад до депутатів Верховної ради та Президента України, в якому йдеться про те, що дії влади по відношенню до опозиції є нічим іншим, як злобою і помстою влади за багатомісячну критику дій влади.

  

На сесіях міської та обласної рад побачимо, хто з депутатів голосуватиме за це рішення, а хто ні. І тоді всім стане зрозумілим, хто з чернівецьких обранців є прислужником влади, а хто відстоює інтереси народу, - підкреслила у ФБ Ольга Мотуляк.