БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 4 Грудня 2017

Бурбак порадив Мунтяну, яким би мав бути справжній подарунок від облради до Дня місцевого самоврядування

РЕФОРМУ НЕ СПИНИТИ! / 


Взяв участь у I I Форумі об’єднаних територіальних громад. Поспілкувався з головами ОТГ. Отримав масу позитивних емоцій. Тверде переконання, що екватор реформи пройдено і дороги назад немає. В 2015 році було 159 громад, то тепер 655 ! І це ще не кінець.

 

Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова фракції НФ у парталменті, народний депутат від Буковини Максим Бурбак.

 

Користуючись нагодою, що був єдиним народним депутатом мажоритарником та керівником фракції, наголосив, що парламент підтримуватиме децентралізацію на законодавчому рівні. Користуючись нагодою наводив факти про численні зволікання в децентралізації влади зі сторони чиновників-ретроградів. Повірте власного досвіду в протидії цим "товаришам" в мене достатньо !!!

  

І 7 грудня сесію треба розпочинати з прийняття закону 6466 " Про добровільне об'єднання територіальних громад" щодо добровільного приєднання територіальних громад сіл, селищ до територіальних громад міст обласного значення. Оце буде дійсно подарунок до Дня місцевого самоврядування.