БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПРОТЕСТИ   >>> 4 Грудня 2017

"Вчорашня акція протесту в Києві за імпічмент Порошенку стала наймасштабнішою з часів Майдану" - лідер буковинського "Руху Нових Сил" Роман Ванзуряк (ФОТО)

АКЦІЯ ПРОТЕСТУ /


Делегація з Буковини долучилася до Маршу за імпічмент. Ця акція стала наймасштабнішою з часів Майдану. Люди прийшли, бо їм набридло чекати. Чекати, коли закінчиться АТО (яке мало тривати години, а не роки!!), чекати реальної, а не бутафорської боротьби з корупцією, чекати європейський стандартів життя. - написав у своїй сторінці у Facebook лідер РНС на Буковині Роман Ванзуряк.

 

Ми заслужили на краще, гідне життя! І владна верхівка мусить почути свій народ. Народ, якому увірвався терпець. Президент, який не виконує своїх обіцянок, мусить піти.

 

Ми вкотре переконались, що влада боїться нас, боїться свого народу – єдиний телеканал, що транслював Марш за імпічмент, був заблокований "порохоботами". Але правду неможливо приховати.

 

Протест набирає сили. Все більше і більше українців долучаються до протестних рухів. І я переконаний, що правда таки переможе. Бо правда – з народом! 

 

*****


Такої ж думки учасниця цієї акції протесту, чернівецька волотнерка Тамара Боровик. Ось що вона написала в листі порталові БукІнфо:

 

Тільки що повернулась з Київа. Спостерігала за настроєм людей, які вийшли на Віче. Констатую: Україна прокидається. Якщо в першому Віче місяць тому прийняли участь півтори-дві тисячи учасників, то вчора їх було понад пятидесят тисяч. І це - не дивлячись на повну інформаційну блокаду на телевізийнах каналах та в пресі. Блокують і Фейсбук.

 

Необхідно зазначити, що змінився і віковий ценз протестувальників. Якщо на першому Віче були люди переважно середнього та старшого віку, то вчора переважала молодь. Хоча бачила людей на милицях, і зовсім стареньких, яких під руки підтримували родичі. Зазначаю, що і риторика вчорашнього Віче змінилась.

 

Якщо місяць назад протестуючі вимагали прийняття чотирьох Законів, то зараз основними вимогами було: "Імпічмент!", "Владу геть!", "Бандитів на нари!". На Віче приїхали люди з усіх областей України. Кожна область мала свої транспаранти та знамена. Повстав і Київ.

 

Цікаво, чи почують зараз можновладці голос народу? Бо цей голос вже не зупинити. Є одне слово, яке дуже точно відображає вчорашній людський настрій- "Допекли!!".

 

 

 

Фото Романа Ванзуряка.