БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  БЛАГОДІЙНІСТЬ   >>> 28 Листопада 2017

У Чернівцях відбудеться благодійна акція, яка руйнує стереотипи - «Щедрий вівторок» (ВІДЕО)

СВІТ НЕ БЕЗ ДОБРИХ ЛЮДЕЙ! /


Благодійна акція, яка руйнує стереотипи і доводить, що благодійність – це не лише гроші. 28 листопада на Центральній площі вона розпочнеться у Чернівцях. «Ми вирішили започаткувати в Україні прекрасний благодійний день «Щедрий вівторок». І просимо вас приєднуватись. Це день, коли кожен може стати благодійником, кожен може стати чарівником», - розповіла ініціатор благодійної акції, волонтер Катерина Пономарьова.


Чим ця благодійна акція відрізнятиметься від усіх інших? По-перше, кожен охочий долучитись, самий вирішує, кому саме допомогти: діткам-сиротам, переселенцям, людям з інвалідністю, хворим на рак, виділити кошти на обладнання, якого потребують лікарні, українським захисникам або куди-інде. По-друге, допомагати не обов’язково коштами: підтримати добрим словом, подарувати солодощі або речі, виконати якусь роботу, відвідати одиноких людей похилого віку.

Все більше і більше буковинців долучається до цієї акції, зокрема психолог Дмитро Ткачук - Туркевич. «Я звертаюсь до вас, бо прагну, щоб ви також приєднались до акції «Щедрий вівторок». І допомогли зробити бодай трохи світ кращим», - каже Дмитро Ткачук - Туркевич. - Я знаю, що кожен з нас може допомогти. Я, наприклад, працюю з дітьми в нашій психлікарні. Для них це дуже важливо, вони відчувають своє тепло та любов».

До акції долучаються навіть цілі колективи різних організацій. Благодійниками стали і фахівці системи безоплатної правової допомоги.

«Я фахівець системи безоплатної правової допомоги, системи, яка працює на захисті прав громадян. І сьогодні команда регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної правової допомоги долучилась до фінансової підтримки тих буковинців, які цього найбільше потребують», - розповіла заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Жанна Патєхіна.

Свята багато не буває, тому «Щедрий вівторок» стартує у листопаді і завершиться 16 грудня - виставкою пряничних будиночків. Під час пряничного містечка у Чернівцях ви також маєте змогу долучитись до благодійності. Не вагайся і саме завдяки тобі у світі стане більше посмішок і доброти! Деталі акції на сторінці фейсбук: «Волонтреський рух Буковини».

Телефон: 095 334 43 44.