БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  КУЛЬТУРА   >>> 14 Листопада 2017

"Володар кілець" перетворять у серіал

КОНКУРЕНТ "ГРИ ПРЕСТОЛІВ"? /


Компанія Amazon офіційно оголосила про те, що купила права на телевізійну адаптацію книги "Володар кілець" британського письменника Джона Рональда Руела Толкіна.


Серіал складатиметься з кількох сезонів і буде показаний на Prime Video. Основна дія шоу розгортатиметься у Середзем'ї, але вона включатиме в себе кілька сюжетних ліній, які передували "Братству персня". Передбачається виробництво ще кількох спін-оффов серіалу, пише The Guardian

"Володар кілець" – культурний феномен, який захопив уяву поколінь шанувальників через книги і кіноекрани. У команди Amazon Studios виняткові ідеї – перенести на екран раніше недосліджені історії за мотивами оригінальних творів Джона Толкіна"– йдеться в офіційній заяві Amazon.

Найзнаменитішою екранізацією робіт Толкіна вважають кінотрилогію "Володаря перснів" режисера Пітера Джексона. Світова прем'єра першої частини "Братство персня" відбулася в кінці 2001 року. Друга частина під назвою "Дві вежі" вийшла на телеекрани в кінці 2002 року, а остання частина кінотрилогії, – "Повернення короля" побачила світ у кінці 2003 року.

Джексон також зняв серію фільмів за повістю Толкіна "Гоббіт, або Туди і назад".