БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  КОРДОН   >>> 13 Листопада 2017

Салагор знову «втер носа» Фищуку: Чернівецька митниця виконала річний показник планових надходжень

ДЕ ДОРОГИ, ДЄДУШКА? /


До кінця фінансового року залишилося понад 1,5 місяці, однак Чернівецька митниця ДФС уже забезпечила виконання індикативних показників, доведених Міністерством фінансів України. Станом на 13 листопада надходження до Державного бюджету України становлять 2 259 827, 3 тис.грн., що складає 100, 8% планового річного показника.

 

Як повідомляє прес-служба Чернівецької митниці ДФС, упродовж 2017 року плановий показник кілька разів змінювався й зріс на 81 460, 2 тис. грн.

  

«Рівень ефективності роботи Чернівецької митниці ДФС досить високий, – коментує начальник митниці Микола Салагор. – Ми робимо все, що залежить саме від нас, аби наповнювати бюджет й, відповідно, обласний спецфонд, кошти якого мають використовуватися для ремонту буковинських доріг. Відрахування до цього спецфонду обчислюються мільйонами гривень. (Таких грошей на ремонт доріг - а це понад 600 млн. гривень,- Буковина ніколи не мала)

  

«Вважаю недоречним порівняння роботи нашої та колег із Тернопільської митниці, адже за 10 місяців поточного року ми перевиконали план на 327 млн.грн., а Тернопільська митниця – на 177 млн. грн.», - додав Микола Салагор.