БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЗДОРОВ'Я   >>> 28 Жовтня 2017

Хотинська ЦРЛ отримала черговий гуманітарний вантаж з Європи

ЄВРОПА НАС НЕ КИНЕ / 


В черговий раз Хотинська ЦРЛ отримує гуманітарний вантаж від наших західних партнерів . Цього разу багатофункціональні ліжка, меблі та багато іншого прибули з Німеччини. Спільними зусиллями разом з Головою РДА Петром Допіряком, головами об'єднаних територіальних громад, сільськими головами Хотинщини ми оновлюємо матеріальну базу районної лікарні. Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат України Максим Бурбак.

 

Наступного тижня ми завершимо повну заміну медичних ліжок, які в лікарні ще за часів совєтів, на сучасні багатофункціональні аналоги. Наступна ініціатива заміна ліжкового фонду та меблів в сільських амбулаторіях. Також чекаємо на інформацію від сільських голів стосовно важкохворих, які "лежачі" та лікуються вдома. Буде створено обмінний фонд багатофункціональних ліжок, які будуть надаватися через Терцентр соціальної допомоги.

  

"Крок за кроком ремонтуючи Хотинську ЦРЛ, замінюючи нові вікна, утеплюючи стіни, оновлюючи матеріально-технічну базу ми зробимо сучасний потужний центр Східного госпітального округу!!! Viribus Unitis - Спільними зусиллями!", - написав політик у Facebook.