БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЗДОРОВ'Я   >>> 26 Жовтня 2017

У Чернівецькій ЗОШ №27 отруїлося 55 дітей: проводиться санітарно-епідеміологічне розслідування

ЩО НАЇЛИСЯ ДІТИ? /


У ЗОШ №27 розпочатосанатроно-епідеміологічне розслідування у зв’язку із тим, що 55 учнів молодшої школи звернулися до лікарів з підозрою на отруєння. Про це повідомив начальник управління освіти Сергій Мартинюк, - інформує прес-центр Ратуші.

 

Усі учні, які захворіли, вчора відвідували групу продовженого дня і обідали в школі. Послуги з організації харчування в цій школі надає ТОВ «Мега- Крокус» (керівник Василь Пацарнюк)

 

Управління освіти та адміністрація школи про інцидент повідомила відповідні служби для призначення санітарно-епідеміологічного розслідування. Фахівці управління освіти працюють на місці, викликано представників ТОВ «Мега- Крокус».

  

Із 55 учнів,які станом на 26 жовтня відсутні у школі через хворобу, одна дитина перебуває на стаціонарному лікуванні, решта – лікуються амбулаторно.
 

У Чернівцях Держспоживслужба закрила їдальню загальноосвітньої школи №27, де було зафіксовано масове отруєння учнів.


Про це кореспонденту molbuk.ua повідомив начальник управління освіти Чернівців Сергій Мартинюк.

Зокрема, він сказав, що над питанням щодо школи №27 наразі працює спільна комісія у складі управління освіти, адміністрації закладу, держспоживслужби та лабораторного центру

"Сьогодні дійсно близько 50 учнів не прийшли до школи, але коли зателефонували батькам, то вияснилося, що з них 16 батьків підтвердили, що в дітей були ознаки отруєння. Медики кажуть, що амбулаторне лікування отримують семеро дітей. Двоє діток знаходяться на стаціонарному лікуванні", - сказав посадовець.

"Я сьогодні побував у школі і разом з директором особисто скуштував їжу, поки що живий і здоровий, - зауважив Сергій Мартинюк. - Держспоживслужба їдальню закрила. Зараз чекаємо висновків відовідних служб".

Нагадаємо, сьогодні 55 учнів чернівецької школи №27 не прийшли на уроки через підозру на отруєння.

БукІнфо (с)