БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 24 Жовтня 2017

"Рада регіонального розвитку виглядала, як психотерапія і самонавіювання в клубі анонімних корупціонерів" - екс-голова ОДА Роман Ванзуряк

SAPIENTIS SAT / 


Дуже жалюгідне враження справило засідання Ради регіонального розвитку, яке відбулось сьогодні. Запрошені до виступу чиновники замість того, щоб реально працювати, публічно хвалили Порошенка і в один голос розповідали, який він хороший реформатор. Насправді, це той самий «совок», лише в прямому ефірі телеканалів", - написав на своїй сторінці у Facebook екс-голова Чернівецької ОДА, нинішній голова обласного осередку партії "Рух Нових Сил" Роман Ванзуряк.

 

"Міністри читають з паперів звіти, навіть не розуміючи написаного. Голови ОДА взагалі несуть якусь нісенітницю, в яку навіть ніхто не вслухається. Але свідомих громадян не введеш в оману. Порожній холодильник діє сильніше телевізора. Після сплати комунальних послуг, після походу на ринок за продуктами люди скоріше прийдуть на мітинг під Верховну Раду, ніж співатимуть осанни таким губернаторам, як Фищук, чи іншим чиновникам", - переконаний Роман Ванзуряк.

 

"Гарна картинка на телебаченні, красиві слова, сотні чиновників в дорогих костюмах. Але, чомусь, не полишає думка про те, що якщо в один прекрасний день обласні і районні державні адміністрації зникнуть - ніхто цього не помітить. Рада регіонального розвитку виглядає як психотерапія і самонавіювання в клубі анонімних корупціонерів. Це ще більше переконує, що цьому режиму скоро прийде кінець, і мотивує до боротьби з цим олігархічним порядком", - зазначив екс-голова ОДА.