БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 10 Жовтня 2017

У Чернівецькій області свободівці беруть участь у виборах до трьох ОТГ в Кіцманському та Новоселицькому районах

ВИБОРИ В ОТГ /


29 жовтня в Україні відбуватимуться вибори до об’єднаних територіальних громад. Ці вибори є дуже вагомими для формування оновленої місцевої влади, можливості якісно розвивати територіальні громади надалі, вирішувати на місцях злободенні проблеми та забезпечувати потреби мешканців. Свободівці по всій Україні активно беруть участь у цих виборчих процесах. У Чернівецькій області у всіх виборчих округах висунуті кандидати у депутати Кіцманської міської ради ОТГ з центром у Кіцмані, а також Мамаївської (Кіцманський район) та Магалянської (Новоселицький район) ОТГ.


На жаль, процес децентралізації та створення об’єднаних громад триває в дуже непростих умовах. У багатьох випадках через відсутність довіри до центральної влади люди відмовляються підтримувати ці об’єднавчі громадські процеси. Почасти, навіть при ймовірному об’єднанні в перспективі, місцеві мешканці, депутати, міські, сільські та селищні голови з великою пересторогою наважуються на перехід до нових умов керування та господарювання.

Дуже важливо, щоб керівництво держави відповідально ставилося до підтримки новостворених об’єднаних територіальних громад, адже в теперішніх складних суспільно-економічних умовах, зокрема й московсько-української війни на Сході України, створювати нові структури надзвичайно складно. До всього, мало часу надано й кандидатам для безпосереднього спілкування зі своїми виборцями. Та, попри складнощі виборів, свободівці активно йдуть до людей, переконують, знайомлять зі своїми програмами та пропозиціями, акцентуючи увагу на тому, що проблеми на місцях можна ефективно вирішувати лише за умови спільних дій влади та громади.

На виборах до міської ради Кіцманської ОТГ свободівський список по праву очолює чинний секретар Кіцманської міської ради Петро Чуприна. У списку є фахівці різних сфер суспільного життя – вчителі, медичні працівники, службовці, підприємці, працівники культури, громадські активісти та учасники бойових дій на Сході України. Маючи актуальну програму захисту українців, а також практичні напрацювання з вдосконалення управлінської роботи міських голів від ВО «Свобода» у Хмельницьку, Івано-Франківську та Тернополі, які разом з професійно підібраними командами на якісному рівні змінюють на краще життя своїх територіальних громад, буковинські націоналісти-патріоти мають здобути перемогу на прийдешніх виборах.

Джерело:
Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО «Свобода»