БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  АРМІЯ   >>> 10 Жовтня 2017

У Чернівцях відбувся військово-патріотичний квест «Герої козацької слави”

ГАРНА ІНІЦІАТИВА /


9 жовтня у парку ім. Юрія Федьковича відбувся військово-патріотичний квест «Герої козацької слави». Захід проводив Чернівецький Національний Корпус за підтримки Управління молоді та спорту Чернівецької ОДА. У грі прийняли участь 5 студентських команд, які представляли вищі навчальні заклади.

 

Кожна команда мала пройти завдання, які були перед ними поставленні. учасниками увесту необхідно було продемострувати свої навики у наданні першої медичної допомоги, перенесенні пораненого; збірка/розбірка автомата; інтелектуальні завдання; фізкультурні нормативи, в’язання вузлів, а також завдання по виживанню в екстремальних умовах.


Після того, як всі команди справилися з поставленими задачами, журі підвели підсумки та представили переможців квесту. Отже, цього року переможцями стали:

1 місце посіла команда кафедри військової підготовки ЧНУ;
2 місце-команда медичного коледжу «МОНАДА»;
3 місце-команда Буковинського державного медичного університету.


Всі учасники військово-патріотичного квесту «Герої козацької слави» були нагороджені сертифікатами та подарунками. Національний Корпус висловлює подяку всім командам, які долучилися до нашої гри, а також окремо хочемо подякувати Управлінню молоді та спорту Чернівецької ОДА за допомогу в організації патріотичного заходу.