БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЗДОРОВ'Я   >>> 24 Вересня 2017

Завершення ремонтних робіт у обласному перинатальному центрі переноситься на невизначений термін

ХОДІННЯ ПО МУКАХ /


Причина – брак коштів. 63-ох мільйонів гривень, які було виділено цього року, не вистачить. Роботи ж на об’єкті не припиняються. З ранку до ночі будівельники працюють і всередині приміщення, і на території.


До колишнього пологового будинку у Чернівцях – ні підійти, ні під’їхати. Скрізь все огороджено, на території – багато будматеріалів. Частина фасаду обласного перинатального центру вже зроблена, решту – доробляють.

За словами начальника Управління капітального будівництва Чернівецької ОДА Олександра Пуршаги, на сьогоднішній день фасадні роботи вже підходять до завершення. По внутрішніх роботах – малярні, плиточні роботи, всі мережі, електрика, вода, каналізація.

Щодня на об’єкті працює понад 100 осіб. Штукатурять стіни, кладуть плитку. Розповідають – тут буде гарно та сучасно. Як приклад – показують деякі палати, у яких вже зроблені стіни. В одній із них стоять панелі з полімерним покриттям з оцинкованої сталі. Їх використовують, аби створити герметичний простір. Показують і нову вентиляційну систему. Монтує її столична фірма. 2,3,4 і 5 поверхи, запевняє Олександр Пуршага, вже на завершальній стадії ремонту. Залишаються перший поверх, підвальне приміщення та двоповерхова добудова. До нового року можуть і не встигнути все доробити – бракує коштів.

За словами пана Пуршаги, якщо брати загальну кошторисну вартість, то "по вже скоригованій документації нам не вистачає понад 20 мільйонів. Якщо будуть ці кошти, будемо все робити, щоб до нового року завершити цей об’єкт».

"Якщо ж кошти надійдуть у першому кварталі нового року – то роботи затягнуться до весни. Загальна вартість об’єкту – 116 мільйонів гривень. Тут все буде нове – не лише стіни, стелі, вікна й двері. А й комунікації. Після завершення ремонтних робіт візьмуться за монтажні. Частину обладнання, що закупили раніше на 23 мільйони, зберігають на складах. Частину ще потрібно придбати", - додав він.