БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  БЛАГОДІЙНІСТЬ   >>> 25 Вересня 2017

Помер чернівецький політолог Ігор Мельничук. Організм не переніс важкої операції...

СКОРБОТА... / 


Після надскладної операції у столичному Інституті Шалімова помер відомий чернівецький політолог, викладач викладачу кафедри політології та державного управління ЧНУ Ігор Мельничук.  У Ігоря було встановлено невтішний діагноз - нейрофіброма величезних розмірів з додатковими ускладненнями пов'язаними з судинами.

 

Про це БукІнфо повідомила колега Ігоря - викладач цієї ж кафедри Наталія Стрельчук.

 

За її словами, операція відбулася сьогодні, але "напочатку ніхто не брався за таку операцію, ніхто не давав гарантії що вона буде успішною". Наталія Стрельчук зазначила, що ще вчора з Ігорем Мельничуком довго розмовляла по телефону. "Він був веселий і надіявся, що все минеться...", - каже вона.


Сьогодні Ігоря Мельничука не стало...


Ігор Мельничук народився 11 березня 1973 р. на Івано-Франківщині. У 1990 р. із відзнакою закінчив Устянську середню школу. У 1990-1995 рр. навчався на історичному факультеті Чернівецького державного університету імені Ю. Федьковича. У 1995-1998 рр. – аспірант кафедри історії нового та новітнього часу. У 1998 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук на тему: Українсько-російські відносини у 1991-1997 рр: політичний та військовий аспекти (науковий керівник - професор Макар Ю.І.). Після завершення аспірантури та захисту дисертації працював асистентом кафедри політології та соціології, а з 2001 р. займав посаду доцента кафедри політології та державного управління.

З 2000 р. по 2003 р. працював заступником декана історичного факультету з навчально-виховної роботи. У 2004-2005 рр. очолював відділ міжнародних зв’язків Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. З 2006 по 2009 рр. був координатором магістратури із спеціальності "Державна служба". З 2011 р. очолював відділ пострадянських досліджень Науково-дослідницького інституту Європейської інтеграції та регіональних досліджень Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

У 2016 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктор політичних наук на тему "Інтеграційні проекти Російської Федерації на пострадянському просторі" за спеціальністю 23.00.04 - політичні проблеми міжнародних систем та глобального розвитку.

 

Інформаційний портал БукІнфо щиро сумує і висловлює свої глибокі співчуття батькам, близьким, родині та друзям покійного. Ігор був викладачем з Великої букви, справжнім патріотом України. Нехай земля йому буде пухом....