БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  БЛАГОДІЙНІСТЬ   >>> 19 Вересня 2017

Буковинські волонтери доставили на передову гуманітарний вантаж, а звідти – бійців-відпускників додому (ФОТО)

ВСЕ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ! / 


Волонтерська команда Кіцманщини, доставила черговий гуманітарний вантаж на передову. Як повідомляє прес-служба обласного осередку партії, волонтери відвідали Попасну та всі її пости, Бахмут, Водяне, Карлівку, Авдіївку (промзону), а також госпіталь в м. Часів Яр. Відвантаживши привезені речі, волонтери додому на Буковину привезли трьох бійців: одного після завершення 3-річної служби за контрактом, і двох у відпустки.

 

Кіцманський волонтерський центр працює вже понад 2 роки. Спочатку зібрану від мешканців району допомогу передавали на фронт принагідним транспортом, а згодом почали їздити самі. Таку потребу відчули через те, що вирішили доставляти вантаж просто на передову – туди, коли рідко хто доїжджає.

 

«Ми тішимося, що можемо догодити нашим воїнам, – каже депутат Кіцманської міськради Світлана Петричук, яка вже тричі побувала на передовій. – Дякуємо дитячій бібліотечі, працівники якої передали на фронт закрутки червоного бурячка – хлопці дуже просили бурячка, бо просто марять там домашнім борщиком… Дякуємо за іншу консервацію, зібрані картоплю, капусту, цибулю, борівецькі яблука, за плетені сітки, захисну плівку, дощовики…»

 

За передані у волонтерський центр кошти бійцям придбали каву, плівку, цигарки. А за зібрану цього разу допомогу волонтери вдячні мешканцям району: вірянам Шипинського монастиря, шишківському фермеру В. Скорейкові, громаді с. Южинець, виконкому сільради с. Борівці, керівництву Кіцманської податкової, голові Мамаївської сільради В.Угринчуку, місцевому відділенню «Нової пошти» та районному депутату Іванні Даньковській. За дизпаливо дякують ТОВ «Буковинська цегла» с. Стрілецький Кут, СВК «Зоря», «Буковина племсервіс», Мамаївському ЗНЗ №1 та Кіцманському хлібокомбінату.

 

Одразу після повернення, волонтери розпочали збір продуктів і речей для нової відправки.

  

 

«Просимо в земляків приносити різноманітні консервації, - каже керівниця волонтерського центру Анна Юрбаш, побувавши на передовій уже 4 рази. – Адже там, «на нульовці», часто і не можна розпалювати вогонь, аби приготувати собі їжу – щоби не привертати увагу ворога і не нариватися на обстріли. Тому консервації – найкращий вихід з положення. Також плануємо закуповувати сітки, плівки, дощовики – це дуже там потрібне». Анна Юрбаш додає, що волонтери дуже поспішають, аби доставити вантаж до осінніх затяжних дощів – дорога до «нульовки» дуже складна, грунтова, дощі можуть її розмити, і тоді доставка автомобілем стане неможливою.
 


Про це повідомляє прес-служба обласної організації партії ВО "Батьківщина".