БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  БЛАГОДІЙНІСТЬ   >>> 29 Серпня 2017

За ініціативи свободівця–волонтера близько 100 дітей з родин бійців у Чернівцях безоплатно продивилися циркову виставу

СВІТ НЕ БЕЗ ДОБРИХ ЛЮДЕЙ / 
 

Добру ініціативу дати можливість дітям з родин бійців російсько-української війни безоплатно продивитися циркову виставу запропонував представникам Цирку-шапіто «Вогні Києва» свободівець-волонтер ГО «Буковинське об“єднання волонтерів» Василь Савчук. Організатори погодились до Дня Незадежності України надати таку можливість і 25 серпня близько 100 дітей з батьками взяли участь у захоплюючому цирковому спектаклі.

 

 

Як повідомили БукІнфо у прес-службі ЧОО ВО "Свобода", завдяки волонтерській організації ГО «Буковинське об’єднання волонтерів», місцевим свободівським організаціям, ГО «Легіон Свободи» з районів області та міста Чернівці на вечірню циркову виставу було запрошено дітей з родин бійців. Організатори цього заходу привезли близько сотні дітей з супроводжуючими та батьками та за пів години до початку вистави вже очікували початку циркового дійства.

Вистава захопила своєю живою грою дітей та всіх присутніх з перших хвилин. Радість переповнювала серця юних глядачів, враження від циркової вистави дітей, які не так часто мають можливість брати участь у такого роду заходах, були дуже промовисті та яскраві. На завершення вистави всі запрошені дітки та батьки щиро та гучно вигукували слова подяки та слово «ДЯКУЄМО» десятки разів повторювалося на знак подяки та пошани працівників цирку, які дали можливість відвідати дітям з родин бійців російсько-української війни.

Ініціатор цього дитячого свята свободівець-волонтер Василь Савчук наголошує, що впродовж останніх 2 років, по роду своєї роботи часто спілкується з представниками циркових колективів, які проводять свої виступи в Чернівцях. Впродовж цього часу за узгодженням з волонтерською організацією ГО Буковинське об’єднання волонтерів» неодноразово звертався до адміністраторів з подібною ініціативою, але лише зараз відгукнулися на цю пропозицію працівники Цирку-шапіто «Вогні Києва».

За подаровану діткам казку усьому творчому колективу цирку, адміністраторам та дирекції велика вдячність. З цього приводу та з нагоди 26-ї річниці Незалежності України цирковому колективу від ГО «Буковинське об’єднання волонтерів» вручена подяка. За словами Василя Савчука цю ініціативу він готовий реалізовувати і далі пропонуючи такого роду заходи представникам творчих колективів, які будуть проводити свої виступи в Чернівцях.