БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЧЕРНІВЦІ   >>> 12 Серпня 2017

Верховна Рада може одночасно призначити перевибори у Чернівцях, Луцьку та Сєвєродонецьку, - нардеп Бурбак

ІНТРИГА НАРОСТАЄ /


Верховна Рада може одночасно ухвалити позачергові місцеві вибори у трьох містах - Чернівцях, Луцьку та Сєвєродонецьку Луганської області. Наразі у парламенті зареєстровані постанови про призначення дострокових виборів у цих міста, повідомив у ефірі програми "Пряма відповідь" на каналі "Чернівці" народний депутат Максим Бурбак.


"У парламенті зареєстрована не одна постанова щодо Чернівців. Є ще постанова щодо призначення виборів міського голови міста Луцьк (в лютому 2017 року помер міський голова Луцька Микола Романюк, - авт.), є постанова про перевибори Северодонецької міської ради. Верховна Рада послідовна у відстоюванні інтересів місцевого самоврядування. Всі постанови, всі закони щодо перейменування населених пунктів, щодо продовження децентралізації, створення об’єднаних територіальних громад і призначення виборів там, приймаються Верховною Радою. Хочу всім нагадати, хто буде говорити, що немає грошей - ми проголосували і виділили 250 млн грн для ЦВК для проведення позачергових виборів і виборів у об’єднаних територіальних громадах", - сказав Бурбак.

Також нардеп додав, що існують всі підстави для проведення перевиборів у Чернівцях.

"Право законодавчої ініціативи є у кожного народного депутата. Персонально я і Микола Федорук спостерігаючи це неподобство і дивлячись на той цирк, в який перетворилася Чернівецька міськрада, зареєстрували відповідну постанову, і вважаємо, що потрібно проводити перевибори. Тому що вся ця "профірташівська" більшість, яка зараз робить усе, щоб Олексій Каспрук не виконував свої повноваження міського голови, зупинила розвиток нашого міста", - додав народний депутат.

"Впевнений, що з перших робочих днів у Верховній Раді ми разом прийдемо на відповідний комітет, де є і представники "Народного фронту", і будемо наполягати на тому, щоб вони розглянули цей законопроект", - сказав Бурбак.

Як відомо, 11 липня нардепи Максим Бурбак та Микола Федорук зареєстрували у Верховній Раді України постанову про призначення перевиборів Чернівецької міської ради.