БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЗДОРОВ'Я   >>> 4 Серпня 2017

В Чернівцях на ремонт закрили пологовий будинок №2

НАРОДЖУЙТЕ НА ЗДОРОВ"Я /


У відповідності до наказу управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради «Про проведення планового поточного ремонту та дезінфекції в МКМУ «Клінічний пологовий будинок №2» від 20.07.2017 №170, з 4 по 20 серпня 2017 року відповідна установа закривається.

 

Як повідомляє прес-центр Ратуші, на час закриття установи надання медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим та гінекологічним хворим мешканкам м. Чернівців і районів області, що потребують надання медичної допомоги на ІІІ рівні буде здійснювати КМУ «Міський клінічний пологовий будинок №1», який вже відкрився після проведення ремонту та заключної дезінфекції.

 

 

Відповідно до наказу Департаменту охорони здоров’я обласної облдержадміністрації від 27.07.2017 №404 «Про організацію стаціонарної акушерської допомоги вагітним та роділлям» буде проведено скерування вагітних високого ризику материнських та перинатальних ускладнень з районів області за попереднім погодженням тільки в КМУ «Міський клінічний пологовий будинок №1» .