БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЗДОРОВ'Я   >>> 26 Липня 2017

Медзаклади Чернівців отримали канадське медичне обладнання - АСС

КАНАДА ЗА НАС ПАМ'ЯТАЄ / 

 

Гуманітарний вантаж передали у міські лікарні та пологовий будинок. Гуманітарну допомогу вивантажили в Міській лікарні №1 (вул.Рівненська, колишня Залізнича лікарня). ЇЇ розподілять між міськими лікарнями №1 та №3 і пологовим будинком №2. Лікарі кажуть: уже за кілька днів працюватимуть із медичним обладнанням.

 

Благодійна організація «Суспільна служба українців Канади» вже вдруге цього року допомагає нашим медичним закладам. Цього разу привезли ліжка, крісла-каталки, постільну білизну, механічні візочки для людей з обмеженими фізичними можливостями, перев'язочний матеріал та інше.

 

- Цього разу привезли 7,5 тон. Усе обладнання - не нове. Але у Канаді його використовували 2-3 роки. А далі - списали, - розповів журналістам Інформаційного агентства АСС Ігор Кардащук, офіційний представник Суспільної Служби Українців Канади в Україні. - Тому все медобладнання у дуже доброму стані. Головні лікарі підтверджують: усе, що передали з Канади - дуже важливе і необхідне.

 

- Ми вперше отримуємо таку допомогу з Канади. Знаю, що нам передали ліжко для пологів та кілька ліжок для жінок у післяопераційному періоді, - каже Альберт Куріцин, головний лікар Чернівецького пологового будинку №2.

 

 

- Під час першого гуманітарного вантажу лікарня отримала реанімаційні ліжка - сучасні, автоматизовані, дуже зручні для пацієнтів, - розповів Віктор Проц, головний лікар Чернівецької міської лікарні №3. - Це особливо важливо для пацієнтів новоствореного інсультного центру. Також отримуємо ноші, крісла-каталки.

 

Чернівецькі медики кажуть: часто доводиться використовувати обладнання, якому понад 30 років. Тому подібна гуманітарна допомога - справжня знахідка. 

 

 

Фото і відео - АСС