БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЗДОРОВ'Я   >>> 20 Липня 2017

На весіллі в Чернівецькій області гості отруїлися їжею

СПЕКА РОБИТЬ СВОЄ / 

У селі Сучевени Чернівецької області 15 гостей на весіллі отруїлися їжею. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Держсанепідслужби в області.


Протягом 18-19 липня до Чернівецької обласної лабораторний центр Мінзравом надійшла інформація про дев'яти хворих з ознаками харчової токсикоінфекції. Всі вони вживали страви на весіллі в ресторані Сучевени.


В ході епідеміологічного розслідування проводилося опитування хворих, вивчення медичної документації. Також були відібрані проби питної води з місцевого водопроводу, вогнищеві змиви та змиви з харчових продуктів і зразки сировини, які були присутні на момент початку розслідування. Медики перевірили, чи є працівники закладу носіями кишкової інфекції.

Зараз в закладі проводяться заключні дезінфекційні заходи.

До 19 липня захворіло 15 осіб. З них вісім були госпіталізовані в інфекційне відділення Глибоцької ЦРЛ, один - в обласну клінічну лікарню, ще шість осіб перебувають на амбулаторному лікуванні.

 

Стан пацієнтів середньої важкості, - розповів molbuk.ua Іван Шкробанець, головний лікар Глибоцької центральної районної лікарні. - В деяких хворих виявили сальмонелу та стафілокок. Разом з тим, стан хворих поступово покращується.

Як зазначив головний лікар, серед хворих, які отруїлися на весіллі, немає молодих та вінчальних батьків.